Magazyn Koloseum przed walką Błachowicz - Adesanya. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Magazyn Koloseum przed walką Błachowicz - Adesanya. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl o godzinie 20:15.

Czas na kolejne wydanie magazynu sportów walki Koloseum. Prowadzący Paulina Czarnota-Bojarska i Łukasz Jurkowski wraz z ekspertami omówią najbliższą galę UFC 259 podczas której mistrzowską walkę stoczą Jan Błachowicz i Israel Adesanya. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl o godzinie 20:15.

Przed nami jedno z największych wydarzeń polskiego świata MMA. Mistrz wagi półciężkiej UFC - Jan Błachowicz zmierzy się w obronie pasa z Israelem Adesanyą podczas gali UFC 259. Wątków tego niezwykle pasjonującego pojedynku nie mogło zabraknąć w naszym magazynie sportów walki Koloseum.


ZOBACZ TAKŻE: Błachowicz - Adesanya. Jak Polak został mistrzem?


W czwartkowym magazynie prowadzący Paulina Czarnota-Bojarska i Łukasz Jurkowski przeanalizują wraz z ekspertami możliwy przebieg tej walki. Nie zabraknie także łączeń z obozem Błachowicza. W Koloseum porozmawiamy z partnerką i menedżerką Jana Błachowicza Dorotą Jurkowską, trenerami Robertem Joczem i Robertem Złotkowskim oraz jego sparringpartnerem Izu Ugonohem.


W magazynie pojawią się także wątki dotyczące drugiej gali Queensberry Polska. Prowadzący połączą się z bohaterami nadchodzącego wydarzenia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot potwierdził termin kolejnej walki w UFC. Znamy rywala


Nie zabraknie także stałych elementów Koloseum. Analizę przed historyczną walką Błachowicza przedstawi Bartłomiej Stachura. Gośćmi Czarnoty-Bojarskiej i Jurkowskiego będą także Filip Lewandowski z MMARocks.pl, Mariusz Olkiewicz z InTheCage.pl oraz nasi eksperci: Tomasz Marciniak i Przemysław Saleta.


Transmisja magazynu sportów walki Koloseum w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl o godzinie 20:15.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie