PŚ w Nowym Mieście: Transmisja sztafety kobiet na Polsatsport.pl

Zimowe
PŚ w Nowym Mieście: Transmisja sztafety kobiet na Polsatsport.pl
fot. PAP
Kamila Żuk pobiegnie w Nowym Mieście jako druga.

Przez pierwsze dwa tygodnie marca w Nowym Mieście na Morawach zostaną przeprowadzone zawody Pucharu Świata w biathlonie. Zainaugurowane zostaną zaś konkurencją, w której reprezentacji Polski udało się wywalczyć najlepszy wynik podczas zakończonych 21 lutego mistrzostw świata w Pokljuce. Transmisja sztafety kobiet w ramach Pucharu Świata w Nowym Mieście na Polsatsport.pl.

Poprzednim przystankiem cyklu Pucharu Świata była Pokljuka, która posiadała zarazem status mistrzostw świata. Najlepszym występem Biało-Czerwonych w Słowenii była sztafeta pań. Podopieczne Michaela Greisa w składzie Kinga Zbylut, Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, Anna Mąka wywalczyły szóste miejsce, a wynik ten w pełni ukontentował Michaela Greisa.

 

- Cieszę się, że dziewczyny były na tym poziomie. To była nasza najlepsza chwila w Słowenii. To nie jest tak, że mnie te emocje wykończyły, po prostu zawsze dobrze patrzy się na szczęśliwe zawodniczki - powiedział trener Polek.

 

Teraz czas przenieść się do Nowego Miasta, w którym przez dwa tygodnie z rzędu zawodnicy i zawodniczki będą rywalizowały o punkty do klasyfikacji generalnej na ostatniej prostej przed końcem sezonu. Zaczniemy właśnie od sztafety pań, w której Biało-Czerwone wystartują w kolejności: Kinga Zbylut, Kamila Żuk, Anna Mąka i Monika Hojnisz-Staręga.

 

Po Czechach przeniesiemy się już tylko do Oestersund w Szwecji, gdzie 21 marca sezon dobiegnie końca.

 

Transmisja sztafety kobiet w ramach Pucharu Świata w Nowym Mieście od godziny 16.00 na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze