Euro 2020: Polscy piłkarze zagrają towarzysko z Rosją. Mecz 1 czerwca

Piłka nożna
Euro 2020: Polscy piłkarze zagrają towarzysko z Rosją. Mecz 1 czerwca
fot. Cyfrasport
Polska zagra z Rosją 1 czerwca o 20:45. Gdzie? Jeszcze mnie wiadomo

Piłkarska reprezentacja Polski, w ramach przygotowań do mistrzostw Europy, zagra 1 czerwca towarzysko z Rosją - poinformował PZPN. Jak dodano, lokalizacja nie jest jeszcze potwierdzona. Tydzień później, co wiadomo od dawna, kadra Paulo Sousy zmierzy się w Poznaniu z Islandią.

Mecz z Rosjanami miał się odbyć pierwotnie 2 czerwca 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie, ale został przełożony z powodu pandemii koronawirusa. Nowa lokalizacja spotkania nie jest jeszcze znana, natomiast podano godzinę - 20:45.

 

- Podopieczni Stanisława Czerczesowa będą pierwszym rywalem Biało-Czerwonych przed mistrzostwami Europy. 8 czerwca Polacy zagrają jeszcze towarzysko na Stadionie Miejskim w Poznaniu z Islandią, a następnie udadzą się na turniej finałowy. EURO rozpocznie się 11 czerwca - przypomniała piłkarska federacja.

 

 

W mistrzostwach Europy, również przełożonych z ubiegłego roku, rywalami Polaków w grupie E mają być kolejno: Słowacja (14 czerwca w Dublinie), Hiszpania (19 czerwca w Bilbao) oraz Szwecja (23 czerwca w Dublinie).

PAP, WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie