KSW zakontraktowało nowego zawodnika! "Szykujcie teczki z dolarami"

Sporty walki
KSW zakontraktowało nowego zawodnika! "Szykujcie teczki z dolarami"
fot. Polsat Sport
"Wojek, Kawul... Szykujcie teczki z dolarami".

Utalentowany zawodnik MMA - Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 SUB) dołączył do KSW. 22-latek jest jednym z najzdolniejszych zawodników w naszym kraju, a teraz dołączył do największej organizacji w Polsce. - Wojek, Kawul... Szykujcie teczki z dolarami - powiedział po gali Heraklesy Polskiego MMA 2020, na której otrzymał nagrodę w kategorii "Odkrycie Roku".

Dwudziestodwulatek wygrał w zeszłym roku trzy zawodowe walki. Zawodnik z Radomia przebił się do świadomości fanów MMA nad Wisłą efektownymi zwycięstwami oraz duża pewnością siebie. Jest osobą bardzo medialną, przez co niektórzy porównują go pod tym względem do słynnego i często kontrowersyjnego Conora McGregora. Warto wspomnieć, że rok 2021 Kaczmarczyk również rozpoczął od wygranej.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Nie widzę szans, żeby Adesanya wytrzymał siłę ciosu Błachowicza"

 

Kaczmarczyk w zeszłym roku wygrał z Krystianem Krawczykiem na gali Babilon MMA 13 (jednogłośna decyzja sędziów), Hubertem Sulewskim na gali Babilon MMA 14 (przez TKO - ciosy w parterze) oraz z Adrianem Kępą (poddanie - duszenie zza pleców). Z kolei pod koniec stycznia tego roku na gali AFN 9 pokonał Paragwajczyka - Edgara Davalosa.

 

Od dawna mówiło się, że Kaczmarczyk chce kolejne walki stoczyć w federacji KSW i teraz te plany będzie mógł zrealizować.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kaczmarczyk czeka na telefon od Kawulskiego

 

W programie Koloseum Kaczmarczyk powiedział, że czeka na telefon od właścicieli KSW, a Maciej Kawulski odparł, że nie posiada do niego numeru telefonu, ale zrobi, co się da. Po jakimś czasie zawodnik opublikował na Twitterze post, w którym po raz kolejny zaczepił Kawula, a ten obiecał zaprosić go na nomen omen kawę.

 

Wydaje się, że w KSW ciekawie zapowiada się jego starcie z Robertem Ruchałą. Obaj mieli już okazje się spotkać w amatorskim MMA. Obaj są największymi odkryciami zeszłego roku i chcą tej walki. Jego zakontraktowanie to z pewnością powiew świeżości w polskiej organizacji.

 

- Wojek, Kawul... Szykujcie teczki z dolarami - mówił Kaczmarczyk na lutowej gali Heraklesów. Samo podpisanie kontraktu nie przebiegło jednak bez pewnych niespodzianek...

 

A.J., IM, AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze