Cafe Futbol: Wyjątkowi goście z okazji setnych urodzin Kazimierza Górskiego

Piłka nożna
Cafe Futbol: Wyjątkowi goście z okazji setnych urodzin Kazimierza Górskiego
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W niedzielę czeka nas specjalny odcinek Cafe Futbol. Wszystko za sprawą setnej rocznicy urodzin Kazimierza Górskiego. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Andrzej Strejlau, Lesław Ćmikiewicz, Michał Listkiewicz oraz nasz stały ekspert Cezary Kowalski. Nie zabraknie ciekawych wspomnień oraz podsumowań. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W najbliższym odcinku Cafe Futbol sporo czasu poświęcimy setnej rocznicy urodzin Kazimierza Górskiego. W dyskusji wezmą udział bliscy współpracownicy „Trenera Tysiąclecia” asystent szkoleniowca Andrzej Strejlau, zawodnik „Orłów Górskiego” Lesław Ćmikiewicz oraz były prezes PZPN Michał Listkiewicz. W programie pokażemy wiele archiwalnych zdjęć i nagrań, które przybliżą nam postać trenera, który osiągnął z naszą reprezentacją rekordowe sukcesy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lato o trenerskim fenomenie Górskiego

 

W minionym tygodniu rozegrane zostały ćwierćfinały Fortuna Pucharu Polski. Nie brakowało w nich niespodzianek, ponieważ z rozgrywkami pożegnały się Lech Poznań oraz Legia Warszawa. W dalszej fazie turnieju pozostały Raków Częstochowa, Piast Gliwice, Arka Gdynia oraz obrońcy trofeum Cracovia. Jak zaprezentowały się poszczególne kluby i jakie szanse na końcowy triumf mają półfinaliści? Na te pytania postarają się odpowiedzieć nasi eksperci w studiu.

 

Oprócz wyjątkowych gości nie zabraknie także stałych ekspertów. W studiu obecny będzie Cezary Kowalski. Połączymy się także z reprezentantem „Prawdy Futbolu” Romanem Kołtoniem.

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze