UFC 259: Transmisja walki Jan Błachowicz - Israel Adesanya w Polsacie Sport

Sporty walki
UFC 259: Transmisja walki Jan Błachowicz - Israel Adesanya w Polsacie Sport
Materiały prasowe
W nocy z soboty na niedzielę podczas UFC 259 Jan Błachowicz stanie do obrony pasa mistrzowskiego.

W nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz przystąpi do swojej pierwszej obrony mistrzowskiego pasa największej organizacji MMA na świecie. Na gali UFC 259 fani obejrzą także dwa inne pojedynki, których stawką będą pasy mistrzowskie. Transmisja gali UFC 259 oraz rozbudowane studio publicystyczne od godz. 2:30 w Polsacie Sport.

Jan Błachowicz został mistrzem organizacji UFC w wadze półciężkiej we wrześniu 2020 roku po widowiskowym nokaucie nad Dominickiem Reyesem. Po półrocznej przerwie „Cieszyński Książę” wraca do oktagonu, w którym jego rywalem będzie charyzmatyczny Israel Adesanya.

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC 259: Analiza przed walką Jan Błachowicz vs Israel Adesanya

 

Nigeryjczyk to czempion kategorii średniej, który szuka nowych wyzwań w wyższej dywizji, zdominowanej przez Polaka. Na gali UFC 259 dojdzie także do dwóch innych pojedynków mistrzowskich: Amanda Nunes vs Megan Anderson w kategorii piórkowej pań oraz Petr Yan – Aljamain Sterling w dywizji koguciej panów.

 

Specjalne studio poprowadzą Justyna Kostyra i Dominik Durniat, a ich gośćmi będą czołowy przedstawiciel wagi ciężkiej organizacji UFC Marcin Tybura, były mistrz wagi średniej KSW Michał Materla oraz ekspert Tomasz Marciniak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jan Błachowicz przed UFC 259: Kasyna i klubu ze striptizem już nie odwiedzę

 

Oprócz wnikliwych dyskusji widzowie mogą też liczyć na fachową analizę taktyczną w wykonaniu najlepszego polskiego analityka Bartłomieja Stachury z portalu Lowking.pl oraz garść najświeższych doniesień z blogosfery i social mediów w wykonaniu Patrycji Zahorskiej. W programie nie zabraknie też łączeń na żywo z przedstawicielami środowiska sportów walki w Polsce i zagranicą, w tym w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbywa się gala. Komentatorami walk będą Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski.

 

Transmisja gali UFC 259 Błachowicz vs Adesanya rozpocznie się o godzinie 2:30 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze