Gwiazdy polskiego MMA wspierają Jana Błachowicza. "Miejmy nadzieję, że wrócisz jako mistrz"

Sporty walki
Gwiazdy polskiego MMA wspierają Jana Błachowicza. "Miejmy nadzieję, że wrócisz jako mistrz"
Fot. Polsat Sport
Przed Janem Błachowiczem historyczna walka.

- Janeczku, nadeszła chwila o którą walczyłeś całe życie. W zasadzie to już nic nie musisz, robisz to dla przyjemności. Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki - powiedział Tomasz Drwal. Pierwszy Polak w UFC oraz inne gwiazdy polskiego MMA nagrały specjalne słowa wsparcia dla Jana Błachowicza, który w nocy z soboty na niedzielę będzie bronił mistrzowskiego pasa UFC w walce z Israelem Adesanyą.

Starcie Błachowicz - Adesanya to jedna z najważniejsza walka w historii sportów walki w Polsce. Kciuki za naszego mistrza trzymają zawodnicy MMA w całym kraju. Wsród nich jest Marcin Wrzosek. 

 

- Zapisujesz w tej chwili kolejną kartę polskiego MMA. Nie zawiedź mnie! - powiedział "Polski Zombie". 

 

Błachowicz otrzymał również wsparcie od Joanny Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC w kategorii słomkowej wierzy, że zawodnik WCA Fight Team pozytywne nastawienie z życia codziennego przełoży na udaną walkę w klatce.  

 

- War Jan i tyle! Adesanya wchodzi na Janka teren, i tutaj wierzę, że nasz nie tyle co "Cieszyński Książę", ale "Król Polski" zwycięży tę walkę. W Janku widać wielkie szczęście i wielką radość - mówiła. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC 259: Błachowicz Adesanya. Karta walk

 

Z kolei Borys Mańkowski podkreślił, jak wielką motywacją dla innych polskich zawodników jest Błachowicz. 

 

- Jesteś dla mnie ogromną inspiracją. Jesteś osobą, która motywuje do tego, żeby nigdy się nie poddawać. Nie ma czasu, trzeba iść za marzeniami! - mówił "Diabeł Tasmański". 

 

Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów z Pekinu, a obecnie zawodnik KSW Szymon Kołecki zaznaczył, że Błachowicz nie powinien w walce z Adesanyą obawiać się ryzyka. 

 

- Nie bój się zaryzykować, żebyś po walce nie był takim zawodnikiem jak Romero, który nie zaryzykował i nie wygrał - podkreślił. 

 

Swoje dobre słowo dołożył również Mamed Khalidov. Mistrz KSW w kategorii średniej również trzyma kciuki za "Cieszyńskiego Księcia". 

 

- Jest to kolejny krok. Zrób swoje. Początki miałeś ciężkie, dziś jesteś mistrzem. I miejmy nadzieję, że wrócisz jako mistrz - powiedział. 

 

Całość w poniższym materiale wideo. 

 

Dominik Durniat, mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze