PlusLiga: GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Czy katowiczanie wezmą udział w play-offach?

GKS Katowice kontra Cerrad Enea Czarni Radom. Tym spotkaniem zakończymy sobotnie zmagania w PlusLidze. Siatkarze trenera Grzegorza Słabego mają jeszcze szansę na wyprzedzenie rzutem na taśmę drużyny z Suwałk i zakwalifikowanie się do fazy play-off. Jednak żeby tak się stało, gospodarze muszą wygrać spotkanie z Wojskowymi, a także liczyć na potknięcie Ślepska. Transmisja meczu GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom w Polsacie Sport.

W ubiegłej kolejce GKS pokonał Indykpol AZS Olsztyn, dzięki czemu zachował szansę na najlepszą ósemkę PlusLigi. Na to, czy do niej trafią, nie mają już wpływu sami katowiczanie. – Mamy do siebie pretensje, bo nie wszystko teraz zależy od nas. Pozostaje wygrać najbliższy mecz i zagrać jak najlepiej, niezależnie od tego, jak zakończy się mecz Stali Nysa ze Ślepskiem Suwałki – przyznał Kamil Kwasowski, przyjmujący GKS.

 

ZOBACZ TAKŻE:PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Stal Nysa. Transmisja w Polsacie Sport

 

Dla siatkarzy z Radomia sobotni mecz również nie jest bez znaczenia. Czarni przed meczem z katowiczanami zajmują 13. miejsce w tabeli. Aby "uciec" z przedostatniej lokaty Wojskowi muszą wygrać z gospodarzami i liczyć, że Stal nie wygra w Suwałkach.

 

Radomianie ostatniego "smaku zwycięstwa" zaznali w konfrontacji z MKS Będzin, które odbyło się 19 stycznia. Od tamtego spotkania Wojskowi nie mogą wrócić na ścieżkę zwycięstw. W sobotę zrobią wszytko, by z klasą zakończyć tegoroczne rozgrywki.

 

 

Transmisja meczu GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie