PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VERVA Warszawa Orlen Paliwa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W niedzielę jako pierwsi na boisko wyjdą siatkarze Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Bez względu na wynik tego spotkania podopieczni Nikoli Grbicia zakończą fazę zasadniczą PlusLigi na pierwszym miejscu w tabeli. Z kolei stołeczny zespół ma nawet szanse na zajęcie trzeciej lokaty, musi jednak wygrać to starcie i liczyć na potknięcie Trefla i Resovii. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VERVA Warszawa Orlen Paliwa na Polsatsport.pl.

ZAKSA - VERVA to najciekawiej zapowiadające się spotkanie 26. kolejki PlusLigi, ale na papierze. Drużyna z Opolszczyzny już dawno zapewniła sobie fotel lidera i w ostatnich meczach ligowych nieco spuściła z tonu. Tym bardziej że w międzyczasie rozgrywa znakomite zawody w Lidze Mistrzów.

 

Przypomnijmy, że niedawno siatkarze ZAKSY sprawili kibicom niespodziankę i najpierw w Italii pokonali Cucine Lube Civitanova, a następnie w Kędzierzynie-Koźlu w złotym secie wygrali z włoskim gigantem i awansowali do półfinału elitarnych rozgrywek.

 

ZOBACZ TAKŻE: Vero Volley Monza szuka wzmocnień w PlusLidze. Mateusz Poręba trafi do SuperLegi?

 

Sytuacja VERVY wygląda zupełnie inaczej. Ekipa prowadzona przez Andreę Anastasiego przed swoim ostatnim meczem fazy zasadniczej zajmuje piątą lokatę w tabeli i wszystko może się jeszcze wydarzyć. W najlepszym wypadku stołeczna drużyna trafi na trzecie miejsce, a w najgorszym podejdzie do play-offów z siódmego miejsca. Kalkulacje są przeróżne, bowiem wpływ na to ma wiele składowych. Kibicom nie pozostaje nic innego jak śledzenie spotkań, analiza i czekanie na ostatni mecz fazy zasadniczej.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VERVA Warszawa Orlen Paliwa od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze