Kobiety skradną show w drugim odcinku Ninja Warrior Polska!

Inne
Kobiety skradną show w drugim odcinku Ninja Warrior Polska!
fot. Materiały prasowa

Słaba płeć, a jednak najsilniejsza! - śpiewał już w latach 30-tych XX wieku Eugeniusz Bodo. Nie mógł wtedy choćby przypuszczać, że prawie 90 lat później w największym sportowym show telewizyjnym kobiety będą rywalizować na równi z mężczyznami. To właśnie one skradną show w drugim odcinku NINJA WARRIOR POLSKA!

Adrenalina na ringu, czy w klatce to dla nich za mało. Swoją formę na torze NINJA WARRIOR postanowiły sprawdzić dobrze znane widzom Polsatu Sport przedstawicielki sportów walki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć!

 

- Trenuję boks już tyle lat, że chciałabym spróbować czegoś nowego - mówi w wywiadzie dla Polsatsport.pl Ewa Piatkowska. - Chcę się podjąć jakiegoś wyzwania sportowego, ale w zupełnie nowym otoczeniu i na zupełnie innych zasadach niż do tej pory.


- Całe życie trzeba się sprawdzać - wtóruje jej Róża Gumienna. - Teraz tak naprawdę weryfikuję swoje umiejętności sportowe w oktagonie, bo przeszłam do MMA, ale życiowo jestem ryzykantką. Próbuję różnych nowych rzeczy, nie lubię nudy, tak więc jestem tutaj w NINJA i zobaczymy, jak mi pójdzie.


Pierwszy rzut oka na tor, to już mocne doświadczenie.


- Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona! - przyznaje mistrzyni świata w kickboxingu.


Ani toru ani mocnego wycisku nie boi się Katarzyna Baranowska, która na co dzień trenuje biegi z przeszkodami, a w NINJA WARRIOR wystartuje już po raz trzeci.


- Co edycję dochodzę o jedną przeszkodę dalej, więc mam nadzieję, że w tej edycji uda się już przejść tor eliminacyjny i dostać do półfinału - przyznaje nieśmiało w zakulisowym wywiadzie.


To nie udało się w Polsce jeszcze żadnej kobiecie! Aspiracje, by tego dokonać ma także Karolina Riznyk, dla której dodatkową motywacją jest rywalizacja z mężem!


- W pierwszym sezonie dotarłem do finału, w drugim – moja żona się popisała i przeszła dalej niż ja. To była taka nasza pierwsza wspólna konkurencja. Teraz znowu mamy możliwość porywalizować sobie z żonką i się sprawdzić - uśmiecha się szeroko na myśl o wewnątrzrodzinnej rywalizacji Maksym Riznyk.


Jeśli znowu to żona ma być lepsza, musi osiągnąć szczyt, bo Maksym stawia sobie najwyższe cele.


- W trzeciej edycji zamierzam dojść i pokonać górę Midoriyama - zapowiada Riznyk hardo.


Niezwykłego kolorytu rywalizacji doda 57-letni Józef Panuś i to nie tylko dlatego, że stworzył wyjątkowy hymn…


Hymnu NINJA WARRIOR możecie posłuchać w materiale wideo. Drugi odcinek NINJA WARRIOR Polska we wtorek o 20.05 w Polsacie!

 

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie