PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Asseco Resovia zakończy fazę zasadniczą PlusLigi wyjazdowym starciem z Indykpolem AZS Olsztyn.

Przed nami jedno z ostatnich spotkań fazy zasadniczej PlusLigi. Indykpol AZS Olsztyn, który nie ma już szans na grę w play-offach, zmierzy się w Hali Urania z Asseco Resovią Rzeszów, która jest pewna miejsca w czołowej ósemce. Transmisja tego spotkania w Polsacie Sport.

Dla olsztynian będzie to mecz, który w żaden sposób nie wpłynie na ich pozycję na zakończenie pierwszej fazy rozgrywek. Niezależnie od wyniku ekipie Daniela Castellaniego pozostaje walka o dziewiąte miejsce w PlusLidze z GKS Katowice, co dla kibiców Akademików może być rozczarowaniem. W ubiegłym sezonie ekipa z Warmii dostała się do fazy play-off, choć nie zdołała ugrać w niej wiele i zakończyła sezon na ósmym miejscu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Odkrycie PlusLigi trafi do Olsztyna? "Po takim sezonie nie idzie się do słabszego klubu!"

 

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja rzeszowian. Siatkarze z Podkarpacia są pewni gry w ósemce, lecz nadal walczą o korzystne rozstawienie. Aby utrzymać czwartą lokatę, muszą wygrać to spotkanie, lub liczyć na wtorkową porażkę PGE Skry Bełchatów w meczu z MKS Będzin.

 

– Wyjdziemy na boisko i będziemy grać o zwycięstwo. Rzeszów to dobra drużyna, która ma w swoim składzie mocnych zawodników. Z całą pewnością łatwo tego spotkania nie oddamy, a w Uranii bądź co bądź gramy lepiej, niż na wyjazdach - powiedział drugi szkoleniowiec Indykpolu AZS Marcin Mierzejewski.

 

Pierwsze rzeszowsko-olsztyńskie starcie padło łupem Asseco Resovii. Na Podpromiu wygrała ona 3:1. Czy w poniedziałek będzie podobnie?

 

Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie