FEN 33: LOTOS Fight Night: Pogromczyni Róży Gumiennej zmierzy się z Izabelą Badurek

Sporty walki
FEN 33: LOTOS Fight Night: Pogromczyni Róży Gumiennej zmierzy się z Izabelą Badurek
fot. FEN
Izabela Badurek (8-6, 2 KO, 5 SUB) zmierzy się z Ekateriną Shakalovą (4-1, 1 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night.

Izabela Badurek (8-6, 2 KO, 5 SUB) zmierzy się z Ekateriną Shakalovą (4-1, 1 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 27 marca. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Badurek wygrała swój ostatni pojedynek na FEN decyzją sędziów, co przytrafiło jej się po raz pierwszy w karierze. W pokonanym polu zostawiła Anitę Bekus. Pozostałe siedem zawodowych zwycięstw to dwa nokauty i pięć poddań. Zawodniczka z Lublina reprezentowała w przeszłości barwy największej na świecie federacji UFC. Podczas swojego debiutu pod szyldem FEN okazała się minimalnie gorsza od Katarzyny Lubońskiej – sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo zawodniczce z Piły.

ZOBACZ TAKŻE: FEN 33: Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem

 

Skahalova miała okazję pokazać pełnię swoich umiejętności podczas gali Babilon MMA 19, gdy bez problemu pokonała na punkty Różę Gumienną. W 2020 roku stoczyła dwa pojedynki i oba wygrała. Pierwszą walkę zwyciężyła przez techniczny nokaut pokonując Zoyę Litvinenko, w drugiej poddała Marinę Stakhalskayę. Ukrainka w przeszłości zdobyła tytuł mistrzyni świata w grapplingu.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze