Liga Mistrzów: Czerwona kartka Mehdiego Taremiego w meczu Juventus - Porto (WIDEO)

Mehdi Taremi w ciągu dwóch minut zobaczył dwie żółte kartki i osłabił swój zespół we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy FC Porto i Juventusem. Irański napastnik drugą żółtą kartkę otrzymał za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego.

Gol Federico Chiesy i czerwona kartka Taremiego - to było fatalnych pięć minut dla zawodników FC Porto w drugiej połowie rewanżowego starcia z Juventusem. Były piłkarz Fiorentiny golkipera portugalskiej ekipy pokonał w 49. minucie, trzy minuty później Taremi zobaczył pierwszą żółtą kartkę za faul, a chwilę potem wyleciał z boiska za drugą żółtą. Arbiter spotkania drugą żółtą kartkę irańskiemu snajperowi pokazał za to, że ten kopnął piłkę po gwizdku sędziego.

Po pierwszej połowie podopieczni Sergio Conceicao prowadzili 1:0 za sprawą trafienia Sergio Oliveiry z rzutu karnego. W pierwszym spotkaniu wygrali 2:1 - gole dla Porto strzelili Taremi i Moussa Marega, a pod koniec trafienie dla "Starej Damy" zanotował - podobnie jak w rewanżu - Chiesa.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.