Iker Casillas i Sara Carbonero rozstali się?

Piłka nożna
Iker Casillas i Sara Carbonero rozstali się?
fot. PAP
Jak przekonuje "Marca", w małżeństwie panuje silne zmęczenie.

Nie cichną spekulacje na temat jednej z najsłynniejszych par świata sportu. W środę rano tytuł hiszpańskiego magazynu "Lecturas" krzyczał, że Iker Casillas i Sara Carbonero rozstali się. Czy to prawda? Trudno powiedzieć, bo kilka godzin później nadeszło sprostowanie z innego źródła, mającego powoływać się na bliskie otoczenie byłego bramkarza i znanej dziennikarki.

"Sara Carbonero i Iker Casillas są w separacji". Z tą druzgocącą informacją "Lecturas" trafił do kiosków 10 marca. Jak twierdzą Hiszpanie, para miała zdecydować się na zakończenie związku po prawie pięciu latach małżeństwa. Jak podano, były piłkarz i prezenterka od dawna mieszkają w oddzielnych domach. Para doczekała się dwójki dzieci, które miały pozostać z Carbonero.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty!

 

Czy to prawda? Trudno powiedzieć, bo zaledwie kilka godzin później pojawiło się sprostowanie. Magazyn ¡Hola! zaprzeczył tym informacjom powołując się na źródła z otoczenia pary. "Sara Carbonero i Iker Casillas żyją razem i nie rozstali się" - możemy przeczytać na stronie internetowej wspomnianego magazynu.

 

Jak jednak przekonuje "Marca", w małżeństwie panuje silne zmęczenie i para postanowiła rozstać się za obopólną zgodą, tym bardziej, że w ostatnich miesiącach zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2019 roku Casillas doznał zawału serca, a kilka tygodni później u Carbonero wykryto raka jajnika, w związku z czym musiała poddać się operacji i długiemu leczeniu.

 

Casillas to jeden z najsłynniejszych bramkarzy na świecie. Większość kariery spędził w Realu Madryt (1999-2015). Triumfował m.in. pięć razy w ekstraklasie i trzykrotnie w Lidze Mistrzów. Rywalizację sportową zakończył w FC Porto. Jego żona to dziennikarka sportowa i prezenterka telewizyjna wiadomości sportowych.

 

ZDJĘCIA SARY CARBONERO NA KOLEJNYCH STRONACH

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie