Liga Mistrzów: PSG - FC Barcelona. Skrót meczu (WIDEO)

Skrót meczu Ligi Mistrzów PSG - FC Barcelona

Piłkarze FC Barcelona nie zdołali odrobić strat i pożegnali się z Ligą Mistrzów na etapie 1/8 finału. W rewanżowym meczu z PSG był remis 1:1. W pierwszej połowie Lionel Messi zmarnował "jedenastkę". Zobaczcie skrót meczu PSG - FC Barcelona.

Messi strzelił swojego 120. gola w karierze w Champions League w 37. minucie rewanżowego spotkania w stolicy Francji. Argentyńczyk popisał się mocnym strzałem zewnętrzną częścią stopy z ok. 20 metrów. Kostarykański bramkarz Keylor Navas nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

Siedem minut wcześniej prowadzenie gospodarzom dał z rzutu karnego Kylian Mbappe. Messi też miał swoją szansę z jedenastu metrów, ale pod koniec pierwszej połowy jego uderzenie obronił Navas.

Mbappe został najmłodszym w historii zdobywcą 25 goli w LM - w środę miał 22 lata i 80 dni. Dotychczas rekord wynosił 22 lata i 286 dni i należał do... Messiego.

Paris Saint-Germain - FC Barcelona 1:1 (1:1)
Bramki: Mbappe 31 (k) - Messi 37

PSG: Keylor Navas - Alessandro Florenzi (76. Colin Dagba), Marquinhos, Presnel Kimpembe, Layvin Kurzawa (46. Abdou Diallo) - Idrissa Gueye (59. Danilo), Leandro Paredes, Marco Verratti - Julian Draxler (59. Angel Di Maria), Mauro Icardi (84. Rafinha), Kylian Mbappe

FC Barcelona: Marc-Andre ter Stegen - Sergino Dest (66. Francisco Trincao), Oscar Mingueza (35. Junior Firpo), Clement Lenglet, Jordi Alba - Frenkie de Jong, Sergio Busquets (79. Ilaix Moriba), Pedri (79. Miralem Pjanić) - Lionel Messi, Antoine Griezmann, Ousmane Dembele (79. Martin Braithwaite)

Pierwszy mecz: 4:1. Awans: PSG.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.