Piękna zawodniczka CS:GO skazana na 116 lat więzienia. Jest zwrot w sprawie (ZDJĘCIA)

E-sport
Piękna zawodniczka CS:GO skazana na 116 lat więzienia. Jest zwrot w sprawie (ZDJĘCIA)
fot. Instagram
Jak na razie "shAy" cieszy się wolnością.

Była brazylijska zawodniczka CS:GO Shayene "shAy" Victorio została skazana na 116 lat więzienia za rzekome oszustwa, których miała dopuścić się prowadząc sklep internetowy. Wygląda jednak na to, że 27-latka może uniknąć kary, bowiem cały czas nie trafiła do aresztu, ze względu na wniesienie przez jej prawników apelacji do wyroku.

Shayene w kwietniu 2020 roku została skazana na 116 lat więzienia za oszustwa, jakich miała dopuścić się wraz z mężem. Para w latach 2013-2017 prowadziła sklep internetowy, w którym mieli sprzedawać towary niebędące w ich posiadaniu. Pretensje zgłosiło 118 potencjalnie oszukanych klientów, a jako że brazylijski system prawny przewiduje nakładanie się kar, to licznik "shAy" zatrzymał się na 116 latach więzienia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Znana streamerka zadźgana przez gracza. Morderca nagrał zbrodnię telefonem

 

W przeciwieństwie do swojego byłego męża dziewczyna nie przyznała się do winy i już rok temu zapowiadała, że odwoła się od wyroku. Wygląda na to, że idzie jej całkiem dobrze, ponieważ cały czas pozostaje na wolności i wrzuca zdjęcia na Instagrama. W międzyczasie zakończyła już swoją przygodę z esportem.

 

"Rok temu była zawodniczka Counter-Strike: Global Offensive znana jako "shAy" została skazana na 116 lat więzienia za oszustwa internetowe. Rok po ogłoszeniu wyroku wygląda na to, że jej apelacja działa, bowiem w więzieniu nie spędziła jeszcze nawet dnia. W oświadczeniu oskarżyła za to swojego ojca oraz byłego męża o wykorzystanie jej" - napisał popularny YouTuber i dziennikarz Jake Lucky.

 

Kolejne zdjęcia "shAy" na następnych stronach...

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie