SuperLega: Sir Safety Conada Perugia - Allianz Milano. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na kolejną dawkę siatkarskich emocji prosto z Włoch! Tym razem Sir Safety Conada Perugia zmierzy się z Allianz Milano w ramach ćwierćfinału fazy play-off. Przed drużyną z Mediolanu nie lada wyzwanie, bowiem starcie z liderem SuperLegi. Czy Wilfredo Leon i spółka rozpoczną decydującą część sezonu od zwycięstwa? Odpowiedź poznamy niebawem. Relacja i wynik na żywo meczu Sir Safety Conada Perugia - Allianz Milano na Polsatsport.pl.

Faza zasadnicza SuperLegi dobiegła końca, więc czas na play-offy i starcia ośmiu czołowych drużyn włoskiej ekstraklasy. Ekipa prowadzona przez Vitala Heynena w pierwszej części sezonu zajęła fotel lidera z przewagą trzech punktów nad drugą lokatą. Z kolei zespół Allianz Milano wywalczył 33 punkty i zajął pewne 10. miejsce w ligowej tabeli. Mimo że środowy mecz to starcie zespołów z odległych biegunów to siatkarze z Perugii nie bagatelizują przeciwnika.

 

Rozpoczyna się najlepsza część sezonu, to jest czas, gdzie musimy skumulować całą naszą energię. Zmierzymy się z drużyną na wysokim poziomie i wiemy, że będzie ciężko. Będziemy musieli stanąć na boisku zdeterminowani i agresywni. Kluczem do gry może być nasz serwis, a przede wszystkim praca w bloku, ponieważ Allianz ma dobrych atakujących, w szczególności dwóch, którzy są doświadczeni i wiedzą, jak grać w ataku z wieloma rozwiązaniami. Nasz zespół jest gotowy. Najważniejsze, że wszyscy jesteśmy zdrowi i gotowi do wniesienia swojego wkładu - powiedział przed środowym meczem Sebastian Sole środkowy zespołu z Perugii.

 

Czy Maciej Muzaj i Leon rozpoczną play-offy od zwycięstwa? Przekonamy się już wieczorem.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Sir Safety Conada Perugia - Allianz Milano od godziny 19.00 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze