Jan Błachowicz gościem Koloseum! Gdzie obejrzeć?

Sporty walki
Jan Błachowicz gościem Koloseum! Gdzie obejrzeć?
fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz gościem Koloseum!

Trudno o lepszą reklamę kolejnego wydania magazynu sportów walki Koloseum, niż przedstawienie jego gościa. Będzie nim bowiem Jan Błachowicz (28-8, 8 KO, 9 SUB), który w miniony weekend obronił mistrzowski pas UFC kategorii półciężkiej. W naszym programie opowie o wrażeniach z walki z Israelem Adesanyą (20-1, 15 KO), perspektywach na przyszłość i powrocie do Polski. Magazyn Koloseum z Janem Błachowiczem w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Najważniejszym wydarzeniem tego roku w świecie MMA była jak na razie pierwsza obrona mistrzowskiego pasa UFC przez Jana Błachowicza. "Cieszyński Książę" zafundował Israelowi Adesanyi pierwszą porażkę w zawodowej karierze, choć trzeba zaznaczyć, że "The Last Stylebender" bije się na co dzień w dywizji średniej, więc wejście na wyższy szczebel musiało być dla niego pewnego rodzaju wyzwaniem. Na przestrzeni pięciu rund posiadający nowozelandzki paszport Nigeryjczyk nie potrafił zagrozić Polakowi, a w dodatku w dwóch ostatnich rundach został obalony, co nie umknęło uwadze sędziów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jan Błachowicz po walce z Adesanyą. "Polubiliśmy się. Jeszcze się spotkamy"

 

W Koloseum Jan Błachowicz opowie o kulisach walki z Adesanyą, pobycie w USA i pierwszych chwilach po powrocie do Polski. Bartłomiej Stachura dokona szczegółowej analizy tego pojedynku, a ponadto zaprezentujemy zakulisowy materiał pokazujący, jak Marcin Tybura i Michał Materla przeżywali wydarzenia z UFC Apex w Las Vegas.

 

"Ksiażę" nie będzie jednak jedynym gościem ze świata MMA, którego przepytają w środę Justyna Kostyra i Łukasz "Juras" Jurkowski. Do studia Polsatu przyjdą bowiem bohaterowie walki mistrzowskiej na KSW 59 Antun Racić i Sebastian Przybysz. Ogłosimy też kilka przełomowych informacji dotyczących FEN 33 oraz nowe zestawienie gali Babilon MMA 20.

 

Prowadzący: Justyna Kostyra, Łukasz "Juras" Jurkowski.
Goście: Jan Błachowicz, Antun Racić, Sebastian Przybysz.
Ekspert: Tomasz "TJ" Marciniak.

 

Magazyn Koloseum z Janem Błachowiczem od godziny 20.15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze