Potężne osłabienie Radomki! "Czarny koń" TAURON Ligi bez Janisy Johnson na play-offy

Siatkówka
Potężne osłabienie Radomki! "Czarny koń" TAURON Ligi bez Janisy Johnson na play-offy
fot. radomka.com
E.Leclerc Moya Radomka Radom bez Janisy Johnson na play-offy.

W czwartek klub z Radomia podzielił się z kibicami dość przykrą informacją, bowiem jedna z liderek E.Leclerc Moya Radomki nie zagra do końca sezonu. Przyjmująca Janisa Johnson w związku z problemami zdrowotnmi nie może kontynuować gry w tym sezonie.

- Jest nam bardzo przykro, że taka zawodniczka jak Janisa, jeden z filarów naszej drużyny, nie będzie w stanie pomóc nam w tej decydującej fazie sezonu. Jednak zdrowie zawodniczek jest najważniejsze i zawsze było dla nas na pierwszy miejscu, dlatego też z bólem, ale musimy poinformować o tym osłabieniu – powiedział Łukasz Kruk, dyrektor E.LECLERC MOYA Radomki Radom.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze walczą o Puchar Polski! Terminarz i transmisje turnieju finałowego

 

Johnson w tegorocznych rozgrywkach była jednym z motorów napędowych drużyny z Radomia. W barwach Radomki rozegrała wszystkie spotkania sezonu regularnego, zdobywając w nich 372 punkty! Znalazła się w czołówce w rankingach punktujących (4 miejsce), atakujących (323 pkt – 4 miejsce) oraz zdobyła 5 statuetek MVP!

 

- Na pewno będzie ciężko znaleźć godne zastępstwo za Janisę, bo to jedyna w swoim rodzaju siatkarka. Waleczna, ambitna, grająca efektownie i efektywnie. A poza boiskiem naprawdę wspaniała osoba. Janisa na zawsze będzie już częścią Rodziny Radomki, dlatego w każdym momencie i każdym aspekcie może na nas liczyć – dodał Kruk.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez E.LECLERC MOYA Radomka Radom (@eleclercmoyaradomkaradom)

 

Radomka w znakomitym stylu przeszła przez fazę zasadniczą, którą zakończyła na drugim miejscu. Walkę w play-offach rozpocznie od starcia z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo.

 

TABELA I WYNIKI MECZÓW TAURON LIGI

NP, Polsat Sport, radomka.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie