Taylor Lapilus nowym zawodnikiem FEN

Sporty walki
Taylor Lapilus nowym zawodnikiem FEN
Fot. FEN
FEN pozyskał nowego zawodnika.

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła zakontraktowanie Taylora Lapilusa (16-3, 3 KO, 6 SUB). "Double Impact" jest czołowym zawodnikiem kategorii koguciej w Europie. Francuz w przeszłości występował w organizacji UFC. Ponadto miał okazję już walczyć na gali w Polsce.

Po raz ostatni w MMA Lapilus walczył w grudniu 2019 roku. Wówczas pokonał jednogłośną decyzją sędziów Marcosa Breno. Aktualnie 28-latek ma na koncie serię trzech zwycięstw z rzędu. 

 

W latach 2015-2016 Francuz był zawodnikiem UFC. Przygodę z największą organizacją na świecie "Double Impact" zakończył z korzystnym bilansem 3-1. UFC nie zdecydowało się jednak na przedłużenie umowy z Lapilusem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ważna informacja dla Jędrzejczyk. Walka o pas potwierdzona

 

Jedno ze zwycięstw pod szyldem organizacji Dany White'a francuski koguci odniósł na gali w Krakowie. Nowy nabytek FEN na gali UFC Fight Night 64: Cro Cop - Gonzaga 2 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Rocky'ego Lee. 

 

Lapilus zasili dywizję, której mistrzem jest Jonas Magard. Duńczyk będzie bronił tytułu na najbliższej gali FEN 33, która odbędzie się 27 marca.

 

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie