"Polskie Skocznie" o przyszłości skoków. Transmisja w Polsacie Sport News

Zimowe
"Polskie Skocznie" o przyszłości skoków. Transmisja w Polsacie Sport News
Fot. PAP
Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" w niedzielę o godz. 20:10 w Polsacie Sport News.

Skoczkowie mają krótką przerwę w kalendarzu Pucharu Świata, ale "Polskie Skocznie" się nie zatrzymują. W naszym magazynie podsumujemy niedawno zakończone mistrzostwa świata w Oberstdorfie oraz sprawdzimy jaka przyszłość czeka skoki narciarskie. Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" w niedzielę o godz. 20:10 w Polsacie Sport News.

Mimo, że w kalendarzu Pucharu Świata mamy dwutygodniową przerwę zapraszamy na kolejny magazyn "Polskie Skocznie". W programie podsumujemy mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie oraz pochylimy się nad teraźniejszością oraz przyszłością skoków narciarskich w Polsce. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą cenieni eksperci tej dyscypliny - Paweł Wilkowicz (redaktor naczelny Sport.pl) oraz Kamil Wolnicki (Przegląd Sportowy).

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy najbliższe konkursy Pucharu Świata?


W magazynie "Polskie Skocznie" połączymy się również z prezesem PZN Apoloniuszem Tajnerem i Andrzejem Stękałą, który stał się rewelacją sezonu. Skoczek z Dzianisza podczas tej zimy sięgnął po dwa drużynowe medale MŚ oraz - po raz pierwszy w karierze - stanął na podium Pucharu Świata.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stefan Horngacher nie wierzył w Dawida Kubackiego. "Byłem pewny, że nie przeskoczy Geigera"


Nie zabraknie także wiadomości prosto z sieci. O tym co słychać w mediach społecznościowych tradycyjnie opowie Karolina Kozłowska.

 

Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" w niedzielę o godz. 20:10 w Polsacie Sport News.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie