UFC 261: Kibice wrócą na trybuny! Kamaru Usman - Jorge Masvidal II walką wieczoru

Sporty walki
UFC 261: Kibice wrócą na trybuny! Kamaru Usman - Jorge Masvidal II walką wieczoru
fot. youtube.com
UFC 261: Kibice wrócą na halę! Kamaru Usman - Jorge Masvidal II walką wieczoru

Gala UFC 261 zyskała walkę wieczoru. Mistrz kategorii półśredniej Kamaru Usman zmierzy się w rewanżowym starciu z Jorge Masvidalem. Będzie to jeden z trzech pojedynków o pas mistrzowski. Ważne jest też to, że na trybuny ma wejść około 15 tysięcy widzów.

Kto wie, czy właśnie to nie jest najważniejszą informacją na kolejne tygodnie. 24 kwietnia w Jacksonville odbędzie się gala UFC 261, na której wpuszczeni zostaną kibice. I to nie w ograniczonej liczbie, tylko bez żadnego limitu! Hala może pomieścić około 15 tysięcy fanów, więc bardzo możliwe, że wokół oktagonu zobaczymy komplet widzów.

 

Zobacz także: Belal Muhammad zabrał głos po poważnej kontuzji

 

W związku z tym największa organizacja MMA na świecie przygotowała trzy mistrzowskie walki. Emocje zaczną się od starcia w wadze muszej, w którym Valentina Shevchenko zmierzy się z Jessiką Andrade. Następnie w kategorii słomkowej Zhang Weili powalczy z Rose Namajunas. Na koniec zobaczymy rewanżowy pojedynek w kategorii półśredniej. Kamaru Usman spróbuje raz jeszcze pokonać Jorge Masvidala.

 

Ich pierwsza walka zakończyła się wysokim zwycięstwem Nigeryjczyka na punkty, jednak wtedy "Gamebred" przyjął wyzwanie niemal w ostatniej chwili. Ponadto, w rozpisce znajdują się chociażby były mistrz wagi średniej Chris Weidman czy były pretendent do tytułu wagi półciężkiej Anthony Smith.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie