Liga Mistrzów: Bayern - Lazio na żywo. Relacja i wynik online

Czas na rewanżowe starcie w 1/8 finału Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Lazio. Bawarczycy triumfowali na wyjeździe 4:1 i tylko kataklizm mógłby im odebrać miejsce w najlepszej ósemce. Relacja i wynik na żywo z meczu Bayern Monachium - SS Lazio od 21:00.

Pierwsze spotkanie dwumeczu rozgrywane na Stadio Olimpico miało być wielkim świętem dla Lazio. Rzymianie wracali do fazy pucharowej LM po kilkunastu latach przerwy i chcieli to zrobić z przytupem. Od pierwszych minut wyglądali jednak, jakby mieli spętane nogi, a Bayern bezlitośnie wykorzystywał błędy gospodarzy. Już do przerwy prowadził 3:0, a ostatecznie triumfował 4:1. Jedną z bramek dla mistrza Niemiec zdobył Robert Lewandowski, dla którego było to 72. trafienie w Champions League. W ten sposób wyprzedził Raula i jest już tylko gorszy od Cristiano Ronaldo i Leo Messiego.

Piłkarze Bayernu wracali więc do Monachium w znakomitych nastrojach, a w rewanżu muszą tylko postawić kropkę nad i. Hansi Flick ma dokonać w wyjściowej jedenastce kilku korekt, a jedna z nich ma dotyczyć obsady bramki. Serwis tz.de poinformował, że Manuel Neuer zasiądzie na ławce rezerwowych. Między słupki wskoczy Alexander Nuebel, który w tym sezonie Ligi Mistrzów już pojawił się na murawie. 24-latek wystąpił w grudniowym meczu fazy grupowej z Atletico.

Flick w środowy wieczór nie będzie mógł prawdopodobnie skorzystać z Davida Alaby oraz Kingsleya Comana, którzy narzekają na drobne urazy. Do siebie wciąż nie doszli też Corentin Tolisso oraz Douglas Costa. W zespole z Wiecznego Miasta pod znakiem zapytania stroją występy Luiza Felipe oraz Manuela Lazzariego.

Obydwie ekipy solidarnie wygrały swoje ostatnie mecze ligowe. Rzymianie po zaciętym boju wygrali z Crotone 3:2, częściowo tylko zacierając złe wrażenie po porażkach z Juventusem oraz Bologną. Z kolei Bayern pewnie zmierza po ligowy triumf, a w weekend spokojnie poradził sobie z Werderem Brema. I znowu do siatki trafił Robert Lewandowski, który goni rekord Gerda Mullera. Polak nie miał jednak szczęścia, bowiem aż trzy razy obijał obramowanie bramki rywala. Jaką formę zaprezentuje Lewandowski w rewanżu z Lazio? Czy broniący trofeum Bayern przypieczętuje awans do kolejnej fazy?

Losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów odbędzie się w piątek 19 marca w Nyonie. Początek ceremonii losowania 1/4 finału LM o 12:00.

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe rozegrane zostaną w dniach 6-7 kwietnia. Rewanże zaplanowane są na 13 i 14 kwietnia. Półfinały odbędą się na przełomie kwietnia i maja. Finał 29 maja na stadionie w Stambule.

Relacja i wynik na żywo z meczu Bayern Monachium - Lazio od 21:00.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.