Lewandowski, Milik i inni zagrają z Anglią! "Do Londynu pojedziemy w pełnym składzie"

Piłka nożna
Lewandowski, Milik i inni zagrają z Anglią! "Do Londynu pojedziemy w pełnym składzie"
fot. Cyfrasport
Robert Lewandowski i Zbigniew Boniek.

"Do Londynu pojedziemy w pełnym składzie. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli" - poinformował na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Oznacza to, że przeciwko Anglii zagrają między innymi Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik czy Krzysztof Piątek, których występ stał pod znakiem zapytania.

W ostatnich dniach sporo mówiło się o tym, że swoich piłkarzy na reprezentacyjne spotkania nie puszczą między innymi kluby francuskie czy niemieckie. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa i kwarantannę, którą musieliby przejść zawodnicy po powrocie ze zgrupowań swoich reprezentacji. Przedstawiciele niemieckich i francuskich klubów ogłosili nawet, że zawodnicy z tych lig nie dostaną zgody na wyjazd na kadry.

 

ZOBACZ TAKŻE: El. MŚ 2022: Debiutanci powołani do kadry Niemiec

 

W Niemczech obowiązuje bowiem 10-dniowa kwarantanna dla wracających z Wielkiej Brytanii. Tymczasem Bayern, w barwach którego występuje Lewandowski, już trzy dni po meczu Anglia - Polska zagra ważny mecz Bundesligi z wiceliderem RB Lipsk.

 

Jak się ostatecznie okazało czołowi zawodnicy reprezentacji Polski zameldują się na zgrupowaniu. Poinformował o tym Boniek na swoim twitterowym profilu.

 


"Do Londynu pojedziemy w pełnym składzie. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli. Dodatkowe słowa podziękowania dla Kancelarii Premiera" - napisał prezes PZPN.

Reprezentacja Polski w marcu rozegra trzy mecze w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Kolejno z Węgrami (25 marca), Andorą (28 marca) i Anglią (31 marca).

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie