KSW 59: Pudzianowski - Milanović. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
KSW 59: Pudzianowski - Milanović. Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. KSW
KSW 59: Pudzianowski - Milanović. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Mariusz Pudzianowski (14-7-1NC, 9 KO) pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Nikolę Milanovicia (0-1) podczas KSW 59. Serb zastąpił w walce senegalskiego "Bombardiera", który kilka godzin przed galą trafił do szpitala. Pas mistrzowski w kategorii koguciej zdobył Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 SUB). "Sebić" pokonał na pełnym dystansie dotychczasowego czempiona Antuna Racicia (25-9-1, 13 SUB). Zobaczcie wyniki i skróty walk gali KSW 59.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Gala KSW 59 obfitowała w wielkie emocje jeszcze przed samym wydarzeniem. Później w klatce też sporo się działo. Niemniej jednak gala KSW 59 przechodzi do historii. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. 

Po kilku przepychankach przy siatce Serb znalazł się na ziemi, gdzie "Pudzian" wykończył walkę ciosami w parterze. 

To była formalność. Mariusz Pudzianowski zrobił swoje i wygrał w niewiele ponad minutę!

Obaj już w klatce. Zaraz pierwszy gong!

Pora na walkę wieczoru. Nikola Milanović, który zastąpił w ostatniej chwili Bombardiera za chwilę stanie w klatce z Mariuszem Pudzianowskim!

Starcie Racić - Przybysz było bardzo widowiskowe i wyłoniło nowego mistrza KSW w kategorii koguciej. Czekamy na więcej!

Decyzja była jednogłośna! Racić zdetronizowany!

AND NEW!!! Sebastian Przybysz nowym mistrzem kategorii koguciej KSW!

V Runda

Niespodziewanie to Przybysz ruszył po sprowadzenie. W parterze Przybysz świetnie się prezentował. Pod koniec rundy zajął nawet plecy Racicia i pozwolił sobie na prowokacje w stronę rywala. Jaki jednak będzie werdykt? Czekamy!

IV Runda

Obaj już odczuwają trudy tego pojedynku. Przybysz nie jest już tak efektywny w stójce, z kolei Raciciowi nie udało się sprowadzić walki do parteru. Niemniej jednak walka wciąż jest bardzo bliska i wyrównana. Przed nami piąte starcie. Emocje sięgają zenitu!

III Runda

Fantastyczna runda! Przybysz mocno obijał Racicia w stójce. W końcu trafił mocno Chorwata. Po tym ciosie mistrz zachwiał się i wydawało się, że Polak ruszy po skończenie. Racić jednak przetrwał i to on naruszył Przybysza! Kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy "Killer" po raz pierwszy przeniósł walkę do parteru. Przybysz próbował poddawać z pleców, lecz bezskutecznie. Rundy mistrzowskie zapowiadają się wyśmienicie!

II Runda

Bardzo dobra runda w wykonaniu Przybysza. Polak wyprowadzał świetne ciosy i kopnięcia, które Racić wyraźnie odczuwał. Ponadto "Sebić" wybronił wszystkie próby obalenia w wykonaniu Chorwata. Pora na trzecie starcie. 

I Runda

Za nami wyrównana walka w stójce. Obaj zawodnicy mieli swoje momenty. Początek należał do Racicia, zaś końcówka dla Przybysza. Chorwat tym razem nie spróbował swoich znakomitych zapasów. 

Racić i Przbysz już po obu stronach klatki. Czas na pierwszy gong!

Pora na co-main event gali KSW 59. Próg klatki zaraz przekroczy Sebastian Przebysz. Niedługo później w klatce zamelduje się Antun Racić. Stawką pojedynku będzie pas mistrza KSW w wadze koguciej.

Między walkami zobaczyliśmy face-off uczestników następnej gali. Izu Ugonoh zmierzy się z Thomasem Narmo i to oni stanęli twarzą w twarz. Na tej samej gali Marian Ziółkowski będzie po raz pierwszy będzie bronił mistrzowskiego pasa w starciu z Maciejem Kazieczko. Natomiast w walce wieczoru wystąpi mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun. 

Kiedy walka toczyła się w stójce, dominował Radcliffe. Janikowski szukał klinczu i zapasów. Polak w końcu docisnął rywala do siatki i gdy pojedynek przeniósł się na ziemię, medalista olimpijski zasypał przeciwnika gradem ciosów. Sędzia przerwał walkę. Bardzo cenna wygrana Janikowskiego!

Janikowski! Polak rozbił Radcliffe'a w parterze!

 

I Runda

Cała runda toczyła się w stójce. Janikowski wyprowadzał niskie kopnięcia, natomiast Radcliffe stawiał na boks. W końcówce Janikowski podręcił tempo i zaakcentował swoją przewagę, którą wypracował w przeciągu całej rundy. Czas na drugą odsłonę. 

Janikowski - Radcliffe. Pierwszy gong!

Wracamy po krótkiej przerwie. Czas na walkę Damiana Janikowskiego z Jasonem Radcliffem!

Pietrzak celuje w rewanż z Roberto Soldiciem. Niewykluczone, że już wkrótce dojdzie do takiego zestawienia!

Niejednogłośna decyzja sędziów! Zwycięzcą walki Michał "Crusher" Pietrzak!

III Runda

Trzecia odsłona wyglądała tak, jak oczekiwaliśmy tego przed walką. Obaj się otworzyli i ruszyli do ataku. W końcu wylądowali w parterze, gdzie przebieg pojedynku kontrolował Pietrzak. Kaszubowski nie był w stanie wydostać się spod doświadczonego zapaśnika. Koniec walki i za chwilę oficjalna decyzja sędziów. 

II Runda

Przez trzy minuty oglądaliśmy kopię pierwszej rundy. Obaj z dużym szacunkiem do siebie. Później ruszył Pietrzak po obalenie, lecz ta próba się nie udała. To odważniejszej wymiany doszło w końcówce starcia. W trzeciej odsłonie obaj będą musieli zaatakować, gdyż walka jest bardzo bliska.  

I Runda

Dużo szachów w pierwszej rundzie. Zarówno jeden jak i drugi nie chcieli ryzykować i było to widać w walce. Miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie panowie się rozkręcą. 

Nie zwalniamy tempa. Za moment pojedynek, który może wyłonić kolejnego pretendenta do pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej. Czas na Pietrzak vs Kaszubowski!

Stosić nie ukrywa, że celuje w walkę o pas. Phil De Fries powinien się obawiać? 

Druga odsłonie wyglądała podobnie do pierwszej. Stosić łatwo obalał Włodarka i kontrolował walkę z góry. W pewnym momencie Serb wstał i zadał potężny cios z góry. Sędzia zdecydował się przerwać walkę. Świetne wejście do KSW Darko Stosicia!

Ależ nokaut! Darko Stosić brutalnie znokautował Włodarka w końcówce drugiej rundy!

I Runda

Aż trzykrotnie przenosił walkę do parteru Stosić. Momentami walka toczyła się w stójce i tam lepszy był Włodarek. Niemniej jednak Serb za każdym razem idealnie w tempo atakował obaleniami. Runda dla Stosicia. 

Pierwszy gong!

Pora na ciężkie grzmoty - Darko Stosić vs Michał Włodarek. Lepiej nie mrugać!

To była dobra kick-boxerska walka. Czekamy na kolejne pojedynki!

Łukasz Rajewski zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów!

III Runda

Trzecie starcie przebiegało dość spokojnie aż do końcówki. Wtedy obaj zawodnicy odpalili i runda zakończyła się w parterze. Za nami bardzo dobre starcie. Za chwilę poznamy werdykt sędziów! 

II Runda

Rajewski konsekwentnie okopywał wykroczną nogę rywala. Do tego celnie trafiał w stójce. Dyrschka odpowiadał krótkimi ciosami. Niemniej jednak noga Niemca jest już bardzo czerwona, a za chwilę ostatnia runda. 

I Runda

W trakcie rundy mieliśmy długą przerwę po kopnięciu w krocze Dyrschki, które wyprowadził Rajewski. Kiedy wznowiono walkę, "Raju" okopywał wykroczną nogę Niemca. Zawodnik Czerwonego Smoka trafił raz mocno lewym sierpem i po tym ciosie Dyrschka się poważnie zachwiał.

Adrian Bartosiński pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Pora na kolejną walkę. Łukasz Rajewski - Konrad Dyrschka - to już za moment. 

Większą część trzeciej odsłony na górze spędził Bartosiński. W dominujących pozycjach znajdował się po błędach Hiszpana. W końcu Polak zajął plecy i zaczął okładać Padillę. Sędzia postanowił wkroczyć i przerwał walkę. 

Koniec walki! Bartosiński wrócił z bardzo dalekiej podróży i rozbił ciosami Padillę!

 

II Runda

Zawodnik z Łodzi próbował zrobić to samo co w pierszym starciu - klincz i obalenie. Jedno ze sprowadzeń udanie skontrował Hiszpan i znalazł się w dosiadzie, a potem za plecami. Nawet jeśli Bartosińskiemu udawało się wstawać, to Padilla ponownie przewracał Polaka. Świetna runda w wykonaniu Hiszpana!

I Runda

Bartosiński dość szybko sklinczował i próbował sprowadzić Padillę. Hiszpan długo się bronił się, ale w końcu oddał obalenie. Do końca rundy Polak kontrolował swojego rywala z góry. W końcówce spróbował poddania gilotyną. Padillę uratował gong. 

Czas na trzeci pojedynek KSW 59. Adrian Bartosiński kontra Lionel Padilla. Niebawem pierwszy gong!

Oto co do powiedzenia miał nowy rywal "Pudziana" - Nikola Milanović. 

Sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Sebastiana Rajewskiego!

III Runda

Przebiegła pod pełne dyktando Rajewskiego. Trafiał na górę i na dół. Lazić nie miał pomysłu na przełamanie oporu rywala. Bardzo dobry występ młodszego z braci Rajewskich. Za chwilę werdykt!

II Runda

Lazić znowu próbował klinczu, lecz wraz z upływem minut tracił siły. Rajewski zaczął zyskiwać przewagę. Polak bezlitośnie obijał rywala w stójce, a następnie sprowadził Czarnogórca do parteru. Szczególnie dobrze wyglądała praca na nogach Rajewskiego. Lazić jest na granicy wytrzymałości!

I Runda

Na początku rundy wywodzący się z kick-boxingu Rajewski zaskoczył dwoma obaleniami. Lazić dążył do klinczu, w którym atakował brudnym boksem. Polak szukał efektownych technik w stójce. Gdy Czarnogórzec klinczował, zawodnik Czerwonego Smoka skutecznie bronił się przed obaleniami. Za nami dobra runda. 

Obaj zawodnicy już w klatce. Za moment pierwszy gong!

Za nami bardzo ciekawe rozpoczęcie gali. Czas na kolejne pojedynki. Za chwilę starcie Sebastian Rajewski - Savo Lazić!

Sędziowie byli jednomyślni! Patryk Likus zwycięża po świetnym występie!

III Runda

Likus przeważał w stójce, gdzie prezentował szeroki wachlarz technik. Wieczorek nie miał pomysłu, żeby przeciwstawić się rywalowi. Werdykt powinien być formalnością. Kapitalny debiut Patryka Likusa!

II Runda

Przez połowę rundy walka przebiegała w stójce. Następnie Wieczorek zaczął pracować klinczem przy siatce. Ostatecznie to Likusowi przenieść udało się przenieść walkę do parteru. Gdy pojedynek wrócił do stójki, znowu lepiej radził sobie Likus. Nawet udało mu się w pewnym momencie naruszyć Wieczorka.

I Runda

W drugiej minucie Wieczorek trafił Likusa kolanem w krocze. Później walka toczyła się w stójce, a następnie Wieczorek przeniósł walkę pod siatkę. Dwukrotny zdobywca Heraklesa próbował sprowadzić Likusa, lecz ten umiejętnie skontrował i znalazł się na górze. Wieczorkowi udało się wstać dopiero pod koniec rundy. 

Czas rozpocząć KSW 59. Patryk Likus i Cyprian Wieczorek otworzą galę!

Martin Lewandowski opowiedział o Nikoli Milanoviciu - nowym rywalu Mariusza Pudzianowskiego. "To mistrz Polski w sambo z 2019 roku. Od lat mieszka w Polsce i trenuje sporty walki. Stoczył jedną amatorską walkę w MMA, którą wygrał" - mówił współwłaściciel KSW. 

Szefowie KSW skomentowali wypadnięcie "Bombardiera. Jak stwierdzili, sytuacja poważnie zagrażała zdrowiu i życiu zawodnika. 

Ruszamy!

Takich zdarzeń kilkadziesiąt minut przed galą nikt się nie spodziewał. Za kilka minut początek gali!

KSW ogłosiło nowego rywala Mariusza Pudzianowskiego. Został nim Serb Nikola Milanović - mistrz Polski w judo i sambo. 

Mistrz Polski w judo i sambo, Nikola Milanović 🇷🇸 nowym rywalem Mariusza Pudzianowskiego 🇵🇱! Walka wieczoru uratowana!

Opublikowany przez KSW Sobota, 20 marca 2021

Wciąż czekamy na ogłoszenie nowego rywala "Pudziana". Do startu gali zostało 40 minut. 

Wkrótce KSW powinno ogłosić nowego rywala dla "Pudziana". Co za sytuacja!

Z Łodzi docierają do nas sensacyjne informacje! Z walki wieczoru wypadł "Bombardier"! Senegalczyk doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Obecnie KSW pracuje nad zastępstwem!

Z kolei Senegalczyk jest bardzo dobrej myśli przed pojedynkiem. 

W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z senegalskim "Bombardierem". Oto co legendarny strongman miał do powiedzenia przed zbliżającym się starciem. 

Dzień dobry! Za niespełna dwie godziny rozpocznie się gala KSW 59. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie