TAURON Liga: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo zmierzy się z E.LECLERC MOYA Radomką Radom.

W sobotę w meczu rewanżowym fazy play-off DPD IŁCapital Legionovia Legionowo zmierzy się z E.LECLERC MOYA Radomką Radom. Przed podopiecznymi Riccardo Marchesiego nie lada wyzwanie bowiem walka o być albo niebyć w najlepszej czwórce TAURON Ligi. Czy radomianki wzmocnione mistrzynią świata Aną Bjelicą zdołają wygrać i wyrównać stosunek meczów? Transmisja tego spotkania w Polsacie Sport.

Radomka jest niewątpliwą rewelacją tegorocznych rozgrywek, jednak z końcem fazy zasadniczej w jej szeregi wkradły się problemy kadrowe, które mają mocne odbicie na jakość, a przede wszystkim wyniki drużyny. Najpierw z kontuzją zaczęła się borykać Katarzyna Skorupa, a następnie Janisa Johnson ze względu na poważne problemy zdrowotne musiała przerwać treningi. Te okoliczności sprawiły, że losy w play-offach ekipy z Radomia stanęły pod wielkim znakiem zapytania. Na ratunek przyszła Bjelica. Czy Serbka zdoła uzupełnić lukę i ponieść swoją drużynę do zwycięstwa? Przekonamy się niebawem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Transferowy hit! Mistrzyni świata i Europy wraca do TAURON Ligi

 

W fazie zasadniczej rozgrywek siatkarki z Legionowa dwukrotnie nie sprostały świetnie dysponowanej Radomce. W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym znalazły jednak sposób na przeciwniczki i wywiozły z radomskiej hali komplet punktów (3:1). Jeśli na własnym parkiecie również zdołają wygrać z drużyną prowadzoną przez Marchesiego, to sprawią niespodziankę i zameldują się w półfinale. Jeśli ta sztuka im się nie powiedzie, losy tego ćwierćfinału rozstrzygnie trzeci mecz, który odbędzie się w Radomiu 24 marca.

 

Transmisja meczu DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom od godziny 17.30 w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie