Premier League: West Ham Łukasza Fabiańskiego roztrwonił trzybramkowe prowadzenie

Łukasz Fabiański (z prawej).

Po 32 minutach derbów Londynu West Ham United, z Łukaszem Fabiańskim w składzie, prowadził u siebie z Arsenalem 3:0. Mecz 29. kolejki Premier League ostatecznie zakończył się remisem 3:3, a polskiego bramkarza dwukrotnie pokonali koledzy z drużyny.

"Młoty" świetnie zaczęły spotkanie. W 15. minucie wynik otworzył Jesse Lingard, w 17. trafił Jarrod Bowen, a w 32. Tomas Soucek. Jeszcze przed przerwą czeski pomocnik ponownie znalazł się na liście strzelców, ale tym razem piłka odbiła się od niego i wpadła do siatki West Ham.

W 61. minucie niefortunną interwencją popisał się Craig Dawson, a w 82. Fabiańskiego pokonał Alexandre Lacazette i powrót "Kanonierów" stał się faktem.

W tabeli West Ham zajmuje piąte miejsce, a do czwartej Chelsea Londyn tracił dwa punkty. Arsenal jest dopiero dziewiąty.