TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Siatkarki Grot Budowlani Łódź powalczą o przedłużenie szans na awans do półfinału.

Grot Budowlani Łódź i Grupa Azoty Chemik Police zmierzą się w drugim meczu ćwierćfinałowym fazy play-off TAURON Ligi. Z pierwszego starcia z tarczą wyszły siatkarki z Polic. Czy łodzianki przedłużą swoje szanse na awans? Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Czas na kolejne emocje z udziałem siatkarek Grot Budowlanych Łódź i Grupa Azoty Chemika Police. Tym razem obie drużyny zmierzą się w ćwierćfinałowym starciu w Łodzi i choć bliżej awansu są zawodniczki z Polic, to nikt nie przesądza jeszcze wyniku tej rywalizacji.


ZOBACZ TAKŻE: Grupa Azoty Chemik o krok od półfinału!


Prawdą jest jednak, że łódzkie siatkarki muszą zrobić dwa razy więcej, aby znaleźć się w półfinale. Nie chodzi tu tylko o potrzebę dwóch wygranych, podczas gdy Chemikowi wystarczy tylko jedno zwycięstwo, ale także o klasę najbliższych rywalek. Policzanki grają coraz lepiej, a nieobciążone już rozgrywkami Ligi Mistrzyń mogą w pełni skupić się na ligowych zmaganiach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Radomka wygrała w Legionowie! Półfinalistę wyłoni trzeci mecz


W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 3:1 dla Chemika, a na skrzydłach brylowały Jovana Brakocević-Canzian oraz Olga Strantzali. Serbska przyjmująca jest liderką swojej drużyny od początku sezonu, ale Greczynka, która dołączyła do zespołu z Polic w styczniu na dobre wpisała się w koncepcję trenera Ferhata Akbasa i stanowi ważne ogniwo w ofensywnych poczynaniach Chemika. To właśnie ta zawodniczka może zadecydować o wyniku niedzielnego meczu, a w rezultacie o awansie do półfinału, ale nikt z kibiców chyba nie obraziłby się gdyby ta wspaniała rywalizacja potrwała jeszcze przez jedno spotkanie.


Mecz skomentują Adrian Brzozowski oraz Joanna Kaczor-Bednarska.


Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze