Kamil Wojtkowski nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Poważne problemy gracza Jagiellonii

Piłka nożna
Kamil Wojtkowski nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Poważne problemy gracza Jagiellonii
Fot. CyfraSport
Kamil Wojtkowski jest piłkarzem Jagiellonii od listopada ubiegłego roku.

"Mogło dojść do rażącego naruszenia zasad dyscypliny" - napisano w oświadczeniu Jagiellonii Białystok w związku z wykroczeniem drogowym jednego z jej piłkarzy. Z informacji medialnych i komunikatu klubu wynika, że chodzi o Kamila Wojtkowskiego.

Policja nie podaje danych kierowcy, który wieczorem w niedzielę nie zatrzymał się do kontroli drogowej przy ul. Jana Pawła II w Białymstoku; chodziło o przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. "Kierowca mercedesa nie zareagował na sygnały policjantów do zatrzymania się, uciekł, a następnie porzucił samochód" - poinformował w poniedziałek rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski: Zadowoli mnie minimum sześć punktów w marcu 

 

Auto znaleziono na parkingu Giełdy Rolno-Towarowej przy ul. Andersa. W poniedziałek jego właściciel sam zgłosił się do jednego z miejskich komisariatów. Policja informuje, że wciąż trwają z nim czynności, ale nie podaje szczegółów.

 

Według informacji medialnych, chodzi o piłkarza Jagiellonii Kamila Wojtkowskiego. Sam klub wydał po południu komunikat "w sprawie Kamila Wojtkowskiego", w którym zarząd SSA Jagiellonia Białystok poinformował, że w związku z niedzielnymi wydarzeniami z udziałem jej zawodnika, klub "jest w trakcie gromadzenia wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przebiegu i skutków opisywanej w mediach sytuacji". 

 

"Jednocześnie chcemy podkreślić, że Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje" - głosi komunikat.

 

 

23-letni pomocnik Kamil Wojtkowski jest piłkarzem Jagiellonii od listopada ubiegłego roku. Wcześniej grał w ekstraklasie w Wiśle Kraków, ale do Białegostoku trafił na zasadzie wolnego transferu. Podpisał wtedy kontrakt obowiązujący do końca sezonu, z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

mtu, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie