Każdy może zostać ninja! Co czeka nas w czwartym odcinku Ninja Warrior Polska?

Inne
Każdy może zostać ninja! Co czeka nas w czwartym odcinku Ninja Warrior Polska?
fot. Materiały prasowe
Co nas czeka w czwartym odcinku Ninja Warrior Polska?

Program NINJA WARRIOR przyczynił się do powstania i rozwoju nowej dyscypliny - NINJA. Sport wymagający nie tylko siły, ale przede wszystkim zwinności i koordynacji doczekał się już pokaźnej grupy zawodników i zawodniczek regularnie startujących w zawodach. Przy okazji trzeciej edycji telewizyjnego show okazało się, że NINJA chce i może zostać każdy!

Jeśli wydawało się Wam, że w sporcie widzieliście już wszystko, będziecie co najmniej tak zaskoczeni, jak Piotr Kupicha z zespołu Feel, który już na planie NINJA WARRIOR POLSKA dowiedział się, że tym razem śpiewał nie będzie!


- Zostałem wkręcony. Nie ma już odwrotu - mówił nieco zdezorientowany przed kamerami Polsatu Sport. - Muszę wykorzystać swoje umiejętności wspinaczkowe, skałkowe, lekkoatletyczne. Aczkolwiek to wszystko to jest i tak za dużo powiedziane, prawdopodobnie będzie mi dane przepłynąć pierwszy basen tam i z powrotem i to będzie wszystko na co mnie stać.


Zdecydowanie bardziej pewny siebie jest Sebastian, trener personalny, akrobata i….

- Tarzan, tarzan Sebastian jestem. To moje drugie imię. Z reguły jestem tarzanem, więc przyszedłem pokazać NINJom jak to się robi naprawdę - prężył się w stroju rodem z dżungli.


Prawdziwa pasja NINJA nie ma ograniczeń, ani wiekowych, ani zawodowych.


- Jestem radnym miasta Zielona Góra, samorządowcem, sportowcem, człowiekiem orkiestrą - mówi o sobie Rafał Kasza. - Przede wszystkim zbudowałem pierwszy w Polsce tor z przeszkodami, taki z prawdziwego zdarzenia. Sam go konstruuję i trenuję na nim bardzo trudne rzeczy.


W czwartym odcinku NINJA WARRIOR pojawi się jeden z faworytów do końcowego triumfu – Sebastian Kasprzyk, który w obu dotychczasowych edycjach dotarł do finału.


- Trzymajcie za mnie kciuki widzimy się na samej górze – zapowiada wskazując na szczyt góry Midoriyama.


Pytanie, czy nie chodzi w tym wszystkim jednak o to, żeby dać się zmoczyć… Choćby po to, by zbudować sobie jeszcze szerszą grupę fanek, czy fanów. Piotr Kupicha z pewnością po emisji czwartego odcinka na zainteresowanie narzekał nie będzie.

 


Czwarty odcinek NINJA WARRIOR Polska we wtorek w Polsacie. Początek o 20:05.

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze