Konferencja Roberta Lewandowskiego. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Konferencja Roberta Lewandowskiego. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Robert Lewandowski spotka się w poniedziałek z dziennikarzami na konferencji prasowej

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczyna walkę o wyjazd na mistrzostwa świata 2022 roku. Poniedziałek jest pierwszym dniem zgrupowania w Warszawie, którego pierwszym akordem będzie konferencja prasowa kapitana drużyny narodowej Roberta Lewandowskiego. Później pierwsze treningi i wylot do Budapesztu, gdzie w czwartek Polska zagra z Węgrami. Później mecze z Andorą i Anglią. Transmisja konferencji z udziałem Roberta Lewandowskiego w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl od godziny 13:45.

Po zamieszaniu związanym z domniemanym zakazem wyjazdu kilku naszych piłkarzy na mecz z Anglią i zagaszeniem tego "pożaru", wybrańcy trenera Paulo Sousy już w spokoju mogą przygotowywać się do pierwszych meczów eliminacji mistrzostw świata. Czasu jest bardzo mało, pierwsze spotkanie już w czwartkowy wieczór w Budapeszcie. Cztery dni później starcie z Andorą na stadionie Legii Warszawa, a 31 marca na Wembley z czwarta drużyną ostatniego mundialu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie ustają zachwyty nad Robertem Lewandowskim

 

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej na pewno padną pytania o to, jak Lewandowski podchodził do ewentualnego zakazu wyjazdu do Anglii, co ta naprawdę mówiło się o tej sprawie w Bayernie Monachium. Głównym tematem będą jednak krótkie przygotowania do meczów o punkty i zbliżający się debiut Sousy w roli selekcjonera reprezentacji Polski.

 

Lewandowski to piłkarz, wokół którego Portugalczyk będzie budować naszą drużynę narodową. Można powiedzieć, że w poniedziałek spełni się jedno z jego trenerskich marzeń. Często bowiem podkreślał, że nie może doczekać się pracy z najlepszym obecnie piłkarzem na świecie.

 

W tym wyjątkowym czasie mecze eliminacji mistrzostw świata trzeba też traktować jako element przygotowań do zbliżających się finałów mistrzostw Europy, przełożonych z 2020 na 2021 rok.  

 

Obowiązuje reżim sanitarny, więc poniedziałkowe spotkanie Lewandowskiego z dziennikarzami odbędzie się za pośrednictwem internetu.

 

Konferencja prasowa z udziałem Roberta Lewandowskiego w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl od godziny 13:45.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie