TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot.
BKS BOSTIK Bielsko-Biała zagra z ŁKS Commercecon Łódź drugim w ćwierćfinale fazy play-off TAURON Ligi.

Przed nami druga odsłona starcia BKS BOSTIK Bielsko-Biała kontra ŁKS Commercecon Łódź w ćwierćfinale fazy play-off TAURON Ligi. W pierwszym meczu siatkarki ze Śląska musiały uznać wyższość Łódzkich Wiewiór. Jeśli myślą jeszcze o pierwszej czwórce muszą wygrać z podopiecznymi Michala Maska na własnym terenie, by doprowadzić do trzeciego spotkania, które ostatecznie rozstrzygnie losy awansu. Transmisja meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport.

Chociaż oba zespoły zakończyły rundę zasadniczą odpowiednio na 4. (ŁKS) i 5. (BKS) miejscu w tabeli, to jednak dorobek punktowy zdecydowanie przemawia za łodziankami (46 przy 37 BKS).


ZOBACZ TAKŻE: Chemik w półfinale Tauron Ligi! Mistrzynie Polski pewnie pokonały rywalki


W fazie zasadniczej TAURON Ligi ekipa z Bielska-Białej zdecydowanie nie była ulubionym rywalem łodzianek. Zawodniczki prowadzone przez Bartłomieja Piekarczyka dwukrotnie pokonały Wiewióry. Dopiero w ćwierćfinale tegorocznej edycji Pucharu Polski ŁKS znalazł receptę na rywalki ze Śląska.


Podobnie jak w play-offach. Mimo że w pierwszy ćwierćfinałowy mecz lepiej weszły bielszczanki, to ostatecznie łodzianki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrały 3:1. Jeśli BKS myśli jeszcze o przedłużeniu swojej przygody w walce o półfinał musi zwyciężyć w poniedziałkowej konfrontacji.


Transmisja meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon od godziny 17.30 Łódź w Polsacie Sport.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie