Michał Pietrzak: Będę wyzywał Roberto Soldicia do czasu, aż nie spotkam się z nim w klatce

Sporty walki
Michał Pietrzak: Będę wyzywał Roberto Soldicia do czasu, aż nie spotkam się z nim w klatce
fot. KSW
Michał Pietrzak (10-4).

Michał Pietrzak (10-4) pokonał Krystiana Kaszubowskiego (9-2) niejednogłośną decyzją sędziowską w pojedynku na gali KSW 59. Pietrzak wierzy, że każda wygrana przybliża go do rewanżu z Roberto Soldiciem. - Będę krzyczał, będę go wyzywał i z walki na walkę pokazywał, że idę po niego i jest coraz bliżej - oznajmił fighter.

Igor Marczak: Masz za sobą bardzo ważne zwycięstwo. Dobrze się zaprezentowałeś, jest wygrana, nic tylko się cieszyć.

 

Michał Pietrzak: Dokładnie. Może pojedynek nie był pełny dynamiki i akcji, bo było dużo czekania na sytuacje, a Krystian czaił się na jeden porządny cios. Czekał, żeby wystrzelić bomby i czułem, że taki jest na mnie game plan. Starałem się nie wpadać w jego grę. W ostatniej rundzie odpaliłem zapasy i na koniec taki padł werdykt.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Przybysz przed KSW 59: Trudno znaleźć sparingpartnerów podobnych do Racicia

 

Nie wiemy co z Soldiciem, wydaje się, że on będzie chciał bronić pasa kategorii półśredniej. Siedzi w twojej głowie to nazwisko?

 

Mam nadzieję, że dojdzie do naszego pojedynku. Będę krzyczał, będę go wyzywał i z walki na walkę pokazywał, że idę po niego i jest coraz bliżej. Zdaje sobie sprawę, że włodarze mają problem z wybraniem jego rywala na starcie o pas. Wydaje mi się, że po czterech dniach przygotowań na Roberto pokazałem się z dobrej strony. Może to będzie mały plus na moją korzyść, kiedy będzie wybierany rywal, który mógłby odebrać Soldiciowi pas.

 

Zawalczyłbyś z Mariuszem Pudzianowskim, gdyby za walkę padła odpowiednia kasowa propozycja?

 

Po godzinie odpoczynku mógłbym stanąć do walki. Po tym, jak "Bombardier" się wycofał, myślę, że chętnych było wielu, a "Pudzian" mógł sobie przebierać w przeciwnikach.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze