Ninja Warrior Polska: Debiutanci i weterani powalczą o 150 tysięcy złotych w finale

Inne
Ninja Warrior Polska: Debiutanci i weterani powalczą o 150 tysięcy złotych w finale
fot. Materiały prasowe

"Jak ja kocham ten program!". Naprawdę trudno policzyć, ile razy w show Ninja Warrior Polska padło z ust "Jurasa" takie oto stwierdzenie. Nie można nie zgodzić się z komentatorem programu Polsatu. Jak co tydzień Ninja Warrior Polska niczym dobry film sensacyjny trzyma nas w napięciu do ostatniej minuty, bo do ostatniej minuty ważą się losy zawodników, walczących o udział w wielkim finale show. Których śmiałków z 4. odcinka zobaczymy raz jeszcze 13 kwietnia podczas finałowego starcia?

32-letni Mariusz Bulandra z miejscowości Zabrzeg to największe zaskoczenie tego odcinka. Determinacja popłaciła i zaprowadziła go na sam szczyt! Pracownik fizyczny, który systematycznie odwiedza park trampolin, był dwukrotnym rekordzistą w 4. odcinku show. Miał nie tylko najlepszy czas na torze eliminacyjnym, ale także półfinałowym. Zaskoczył umiejętnościami i godną podziwu koncentracją, szczególnie że to jego pierwszy raz w programie. Nigdy dotąd nie miał do czynienia z przeszkodami na torze Ninja Warrior!

 

Jako drugi do wielkiego finału zakwalifikował się Sebastian Kasprzyk. Ten 25-letni ślusarz z Dobczyc pokazał, że odrobił lekcje z uczestnictwa w poprzednich sezonach show i znacznie poprawił swoje umiejętności. Pomimo problemów z ruchomością bioder, wręcz przeleciał przez przeszkodę, która do tej pory sprawiała mu najwięcej kłopotów – przeprawę przez komin.

 

W wielkim finale zobaczymy także kolejnego weterana Ninja Warrior Polska, Ivana Kohuta. 29-letni mistrz Europy biegów OCR na dystansie short w kategorii wiekowej 25-29 lat z 2018 r. urzeka spokojem, pokorą i determinacją. Jak sam zapewnia, wraca na tor Ninja Warrior w doskonałej formie, gotowy, by chwycić za linę - element ostatniej przeszkody w finale, Góry Midoryama.

 

Finałowy skład zamyka 26-letni trener MMA Krystian Drzewiecki. Dla mieszkańca Łodzi udział w Ninja Warrior Polska był debiutem. Nie dziwi jednak fakt, że Krystian tak świetnie poradził sobie z przeszkodami. To urodzony fighter, którego nic nie jest w stanie zatrzymać. Także niebezpieczny wypadek na motorze, przez który jego kariera w motocrossie niespodziewanie została zakończona.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie