#7strefa po historycznym sukcesie ZAKSY. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
#7strefa po historycznym sukcesie ZAKSY. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle awansowała do finału Ligi Mistrzów.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w finale Ligi Mistrzów! Historyczny sukces mistrzów Polski zostanie szeroko omówiony w nadchodzącym odcinku magazynu siatkarskiego #7strefa. Nie zabraknie też rozmowy z Joanną Wołosz, która - podobnie jak ZAKSA - wystąpi w wielkim finale LM i dyskusji na temat rywalizacji w polskich ligach. Początek o godzinie 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W środę kędzierzynianie w niezwykle zaciętym domowym spotkaniu rozprawili się z rosyjskim gigantem Zenitem Kazań i zapewnili sobie awans do wielkiego finału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Itas Trentino. Tym samym w #7strefie nie może zabraknąć tematu historycznego sukcesu ZAKSY. Zajrzymy za kulisy meczu w Kędzierzynie-Koźlu oraz porozmawiamy z odkryciem tego sezonu przyjmującym Kamilem Semeniukiem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Twitter oszalał! Cała Polska gratuluje ZAKSIE awansu do finału Ligi Mistrzów

 

Na początku drugiej części magazynu połączymy się z prezesem mistrzów Polski Sebastianem Świderskim, który już na chłodno opowie o swoich odczuciach oraz o finałowym rywalu w Lidze Mistrzów. ZAKSA to nie jedyny polski akcent w LM. Joanna Wołosz i jej drużyna A. Carraro Imoco Conegliano zagrają w finale Ligi Mistrzyń. W związku z tym połączymy się z naszą rozgrywającą, aby opowiedziała o swoim sezonie.

 

W trzeciej części zajmiemy się TAURON Ligą, w której poznaliśmy już pary półfinałowe oraz PlusLigą po pierwszych meczach ćwierćfinałowych play-off. Oczywiście nie zabraknie najlepszych akcji przedstawionych przez Martę Ćwiertniewicz.

 

Gośćmi Marcina Lepy będą Milena Sadurek i Damian Dacewicz.

 

Magazyn siatkarski #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze