El. MŚ 2022: Węgry - Polska. Skrót meczu (WIDEO)

Skrót meczu el. MŚ 2022 Węgry - Polska.

Mecz Węgry - Polska zakończył się remisem 3:3! W pewnym momencie Biało-Czerwoni przegrywali 0:2, jednak po wejściu Krzysztofa Piątka i Kamila Jóźwiaka wyrównali. Później gola strzelił Willi Orban. Ostatnie słowo należało do Roberta Lewandowskiego, który ustalił wynik w 82. minucie. Zobaczcie skrót meczu Węgry - Polska.

Biało-Czerwoni jak najszybciej będą chcieli zapomnieć o pierwszej połowie meczu na Puskas Arenie, po której przegrywali 0:1. Na początku drugiej stracili drugiego gola. Sygnał do odrabiania strat dał selekcjoner, który po godzinie gry dokonał jednocześnie trzech zmian. Po kolejnych dwóch minutach było już... 2:2, kiedy do bramki trafili rezerwowi Krzysztof Piątek i Kamil Jóźwiak.

W 78. minucie Willi Orban dał ponownie prowadzenie gospodarzom, ale po czterech minutach efektownym uderzeniem pod poprzeczkę wyrównał Robert Lewandowski. To jego 64. bramka w zespole narodowym, w którym w czwartek zagrał po raz 117.

W niedzielę Polacy na stadionie Legii Warszawa podejmą Andorę, która uległa na inaugurację Albanii 0:1.

Węgry - Polska 3:3 (1:0)

Bramki: Sallai 6, Ad. Szalai 52, Orban 78 - Piątek 60, Jóźwiak 61, Lewandowski 82

Węgry: Peter Gulacsi - Gergo Lovrencsics (66. Loic Nego), Attila Fiola, Willi Orban, Attila Szalai, Szilveszter Hangya (66. Adam Lang) - Laszlo Kleinheisler, Adam Nagy, Zsolt Kalmar (81. Dvid Siger) - Roland Sallai (72. Kevin Varga), Adam Szalai

Polska: Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Michał Helik (58. Kamil Glik), Jan Bednarek, Arkadiusz Reca (79. Maciej Rybus) - Sebastian Szymański (59. Kamil Jóźwiak), Jakub Moder (59. Krzysztof Piątek), Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik (84. Kamil Grosicki), Piotr Zieliński - Robert Lewandowski

Żółte kartki: Fiola, Lang, Nagy, Attila Szalai - Helik, Bereszyński

Czerwona kartka: Fiola (90+4, za drugą żółtą)