Mistrz KSW i prezes FEN w Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Mistrz KSW i prezes FEN w Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Czas na kolejne wydanie magazynu sportów walki Koloseum.

Czas na kolejne wydanie magazynu sportów walki Koloseum. Prowadzący Justyna Kostyra i Łukasz "Juras" Jurkowski gościć będą m.in. mistrza KSW w wadze koguciej - Sebastiana Przybysza oraz prezesa FEN - Pawła Jóźwiaka. Transmisja magazynu Koloseium od godziny 20:15 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

W części poświęconej MMA gośćmi duetu Kostyra - Jurkowski będą również Kacper Formela, czyli zawodnik mieszanych sztuki walki i uczestnik najbliższej gali FEN 33. Widzowie będą mogli wysłuchać także matchmakera Babilon MMA - Artura Gwoździa oraz mistrza Babilon MMA w wadze półśredniej - Pawła Pawlaka.

 

W programie prowadzonym przez Justynę Kostyrę i Łukasza Jurkowskiego odbędzie się też premiera 10 najlepszych akcji KSW 59. Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl, przeanalizuje zwycięską walkę Sebastiana Przybysza z Antunem Raciciem oraz szanse uczestników hitowego starcia o mistrzostwo wagi ciężkiej na UFC 260 Stipe Miocić - Francis Ngannou.

 

Zobacz także: Michał Pietrzak: Będę wyzywał Roberto Soldicia do czasu, aż nie spotkam się z nim w klatce

 

Część bokserską zdominuje dyskusja na temat walki Krzysztofa Głowackiego z Lawrencem Okoliem o mistrzostwo świata WBO w wadze junior ciężkiej. W studio pojawi się trener Głowackiego - Fiodor Łapin, który przedstawi swój punkt widzenia na temat przegranego pojedynku przez swojego podopiecznego. W rolę eksperta w studiu wcieli się m.in. Przemysław Saleta.

 

Na Skype połączymy się także z samym Głowackim, który musiał uznać wyższość Okoliego w walce o mistrzostwo świata WBO w wadze junior ciężkiej.

 

Transmisja Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie