Gwóźdź w pełnej krasie! Oto najlepsza akcja turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski (WIDEO)

Siatkówka
Gwóźdź w pełnej krasie! Oto najlepsza akcja turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski (WIDEO)
fot.
Jakub Kochanowski był autorem najlepszego zagrania turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski.

Co prawda od turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski minęło już trochę czasu, lecz w ostatnim tygodniu trwało głosowanie na najlepszą akcję tych rozgrywek. Prawie 70 procent uczestników naszej sondy wybrało efektowną akcję Jakuba Kochanowskiego z Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tym sezonie wygrywa wszystko, co jest do wygrania. Jednym z trofeów był TAURON Puchar Polski. W meczu półfinałowym z Aluronem CMC Wartą Zawiercie kędzierzynianie popisali się książkową akcją, którą w niezwykle efektowny sposób zakończył Jakub Kochanowski. Środkowy ZAKSY dostał idealną piłkę pod rękę od Benjamina Toniuttiego i wbił gwoździa w okolice trzeciego metra.

 

- Gwóźdź siatkarski w pełnej krasie! - wykrzyczał komentujący to spotkanie Tomasz Swędrowski.

 

 

ZAKSA nadal pozostaje w walce o zwycięstwo w Lidze Mistrzów, a także w PlusLidze. Aby zostać najlepszą drużyną Starego Kontynentu musi pokonać włoski klub z wielkimi tradycjami Itas Trentino. W walce o mistrzostwo Polski nadal jest osiem zespołów. Podopieczni Nikoli Grbica są jednak wyraźnymi kandydatami do tego tytułu.

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie