PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Indykpol AZS Olsztyn podejmie GKS Katowice w drugim meczu o 9. miejsce w PlusLidze. Pierwsze spotkanie padło łupem katowiczan. Czy olsztynianie uratują się i doprowadzą do złotego seta? Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Czas na ostatnie spotkanie rywalizacji o 9. miejsce w PlusLidze. Po dwóch stronach siatki staną Indykpol AZS Olsztyn i GKS Katowice. Obie drużyny zacięcie walczą o ostatni możliwy w tym roku triumf, ale pierwszy krok do zwycięstwa w dwumeczu zrobili już siatkarze GKS-u.


ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Glinka-Mogentale wyda autobiografię. "Będą nie tylko miłe wspomnienia"


Katowiczanie wygrali pierwszy mecz 3:1 i muszą zdobyć tylko dwa sety, aby utrzymać korzystny wynik. Olsztynianie mają trudniejsze zadanie, bowiem nie tylko muszą wygrać 3:0 lub 3:1, ale także zwyciężyć w złotym secie.


Spotkanie będzie nie tylko pożegnaniem obu ekip z tegoroczną rywalizacją w PlusLidze, ale także bardziej sentymentalnym pożegnaniem z halą Urania. Olsztyński obiekt przejdzie kilkuletni remont, a o tym jaką historię kryją przepastne korytarze hali najlepiej świadczą świętowane tam sukcesy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Farhad Ghaemi pożegnał się z kadrą


Siatkarze AZS Olsztyn w Uranii grają od 1983 roku. Dwukrotnie zdobyli tam mistrzostwo Polski, czterokrotnie wicemistrzostwo oraz sześciokrotnie brązowy medal. Czy godnie pożegnają się z własną halą? Przekonamy się już w piątek.


Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze