FEN 33: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
FEN 33: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. FEN
Bohaterowie walki wieczoru - Kacper Formela oraz Damian Frankiewicz.

Kacper Formela (12-4, 4 KO, 3 SUB) pokonał Damiana Frankiewicza (9-4, 1 KO, 6 SUB) jednogłośną decyzją sędziów w walce wieczoru gali FEN 33: Lotos Fight Night. W co-main evencie triumfował Dominik Zadora (26-8, K1), który wypunktował Pavla Sacha (9-4, K1). Ponadto kolejny świetny występ na polskiej ziemi zanotowała Ukrainka Ekaterina Shakalova (4-1, 1 KO, 1 SUB). Zobaczcie wyniki i skróty walk gali FEN 33: Lotos Fight Night.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Gala FEN 33: Lotos Fight Night to już historia. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Kacper Formela powalczy o mistrzowski pas FEN w kategorii piórkowej. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Nie było niespodzianki! Kacper Formela wygrał jednogłośną decyzją sędziów. To był kapitalny pojedynek!

III Runda

Frankiewicz zaatakował niebezpiecznymi niskimi kopnięciami. Niedługo później Formela wykonał udane obalenie. W parterze bardzo mocno porozbijał Frankiewicza. Później walka toczyła się głównie w stójce, aż do momentu gdy "Polish Machida" postanowił obalić przeciwnika. Koniec trzyrundowej batalii! Za chwilę poznamy zwycięzcę!

II Runda

Każda akcja Formeli jest dokładnie wymierzona i przygotowana. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia był dużo skuteczniejszu od swojego rywala. 80 sekund przed końcem rundy Formela przeniósł walkę do parteru i tam kontrolował walkę z góry. Kolejna dobra runda w wykonaniu "Polskiego Machidy"!

I Runda

Formela w swoim stylu bazował na pracy na nogach i balansie tułowiem. Gdynianin trafił rywala kilkoma niezłymi ciosami, lecz raz nadział się na dobrą kontrę Frankiewicza. Mieszkający w Hiszpanii zawodnik próbował raz przenieść walkę do parteru, lecz dobrze wybronił to Formela. 

Wybrzmiał gong! Pierwsza runda walki wieczoru już trwa!

Właśnie dołączył do niego Formela! Za moment usłyszymy pierwszy gong!

Frankiewicz już w klatce!

Nadszedł czas na najważniejszy pojedynek gali FEN 33: Lotos Fight Night. Formela - Frankiewicz - to już za moment!

Ekaterina Shakalova zaprezentowała szeroki wachlarz technik zapaśniczych.  

Kamil Piórkowski - Artur Sargsyan. Oto pierwsze "face to face" uczestników następnej gali. 

Zapraszamy na skrót świetnego występu Ekateriny Shakalovej z Izabelą Badurek. 

Niskie kopnięcia zadecydowały o wygranej Zadory. A przed nami już tylko walka wieczoru!

Dominik Zadora zwycięzcą! Sędziowie punktowali: 29-28, 29-28, 29-28. 

III Runda

Znowu Zadora kopał wykroczną nogę Sacha, a do tego wyraźnie podbił oko zawodnika z Czech. Po raz kolejny mieliśmy sporo klinczu. O werdykcie zdecydują sędziowie. 

II Runda

Zadora bardzo mocno okopuje wykroczną nogę Sacha. Kopnięcia Polaka są coraz bardziej odczuwalne dla Czecha. Sach nie sprawił w tej rundzie większego zagrożenia Zadorze. 

I Runda

Twarda i dynamiczna pierwsza runda. Na początku odważniej zaatakował Sach, później mieliśmy dużo klinczu. Pora na drugie starcie. 

Ruszyli!

Czas na co-main event gali FEN 33: Lotos Fight Night. Dominik Zadora skrzyżuje rękawice z Pavlem Sachem w formule K-1!

Zapraszamy do obejrzenia zakończonej w kontrowersyjny sposób walki Rafała Kijańczuka z Marcinem Filipczakiem. 

To kolejny znakomity występ 23-letniej Ukrainki na polskiej ziemi. Trudno będzie jej znaleźć następne rywalki!

Nie było wątpliwości. Ekaterina Shakalova odniosła jednogłośne zwycięstwo!

III Runda

Tym razem Shakalova przewróciła Badurek już po minucie trzeciej odsłony. Polka próbowała wstać i wtedy Ukrainka w fenomenalnym stylu rzuciła swoją przeciwniczką. Następnie walka wróciła do stójki, gdzie już niewiele się działo. 40 sekund przed końcem zawodniczka z Charkowa wykonała kolejne sprowadzenie. Fantastyczny występ Ukrainki, werdykt będzie formalnością!

II Runda

W stójce przeważała Shakalova. Badurek szukała klinczu, ale bezskutecznie. Minutę przed końcem rundy Ukrainka przeniosła walkę do parteru. Tam spędziła resztę rundy i potwierdziła swoją przewagę w tym starciu. 

I Runda

Badurek przez pewien czas dociskała rywalkę do siatki, lecz Shakalovej udało się uciec z tamtej pozycji. Końcówka rundy zdecydowanie należała do Ukrainki, która wykonała dwa udane sprowadzenia i i zadała bardzo dużo ciosów z góry. 

Pierwszy gong!

Czas na pojedynek w limicie kategorii koguciej kobiet. Ekaterina Shakalova jest już w klatce. Wkrótce wejdzie do niej Izabela Badurek!

Eksperci nie mają wątpliwości - przerwanie w walce Filipczak - Kijańczuk było przedwczesne. 

Zapraszamy na skrót wyniszczającej wojny w królewskiej kategorii pomiędzy Bujkowskim a Sianosem. 

Kijańczuk nie ukrywał wściekłości po walce. O kontrowersyjnej decyzji sędziego z pewnością będzie głośno w najbliższych dniach. 

Nie zmienia to faktu, że zwycięzcą pojedynku został Marcin Filipczak. Możliwe, że wkrótce zobaczymy rewanż. 

Filipczak chwycił duszenie gilotynowe przy próbie sprowadzenia Kijańczuka. W pewnym momencie sędzia stwierdził, że Kijańczuk nie reaguje na komendy i przerwał walkę. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że reakcja sędziego była zła. 

Mamy kontrowersję! Sędzia przerwał walkę, gdy Filipczak zapiął gilotynę, lecz Kijańczuk nie klepał!

Przed nami kolejna walka, która może skończyć się przed czasem. Marcin Filipczak stanie do walki z Rafałem Kijańczukiem. Nie mrugać!

Oto co do powiedzenia miał nowy nabytek FEN - Taylor Lapilus. 

Za nami twarda batalia w wadze ciężkiej. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia efektownego nokautu w wykonaniu Andrieja Chochłowa. 

Znowu Sianos próbował sprowadzać, lecz w pewnym momencie Bujkowski trafił kolanem na korpus. To odebrało tlen Sianosowi. Następnie Bujkowski zaczął trafiać ciosami w parterze i sędzia przerwał pojedynek. Druga zawodowa wygrana Bujkowskiego!

Koniec walki! Damian Bujkowski odwrócił losy pojedynku i wygrał przez TKO!

II Runda

Sianos i Bujkowski są już bardzo zmęczeni. Od początku drugiej odsłony zawodnik z Kołobrzegu próbował przenieść walkę do parteru. Najpierw Bujkowski obronił próbę sprowadzenia, lecz później Sianos dopiął swego. Bardziej doświadczony zawodnik spędził resztę rundy na górze. 

I Runda

Obaj zaczęli bardzo źywiołowo w stójce. Po szybkiej wymianie Sianos przeniósł walkę do parteru. Tam zawodnik z Kołobrzegu kontrolował walkę. Kilkukrotnie podnosił pozycję, aby zaatakować Bujkowskiego ciosami z góry. W drugiej odsłonie decydujące będzie to, kto lepiej wytrzyma kondycyjnie. 

Nadszedł czas na ciężkie grzmoty! Damian Bujkowski kontra Marcin Sianos - niebawem pierwszy gong!

Tak wyglądała ceremonia otwarcia gali.

Oto zapowiedź gali FEN 34. 

Walka trwała zaledwie 65 sekund. To było mocne otwarcie karty głównej!

Ukrainiec przechwycił nogę Abdurzakowa i zaatakował potężnym prawym. Ręka Chochłowa sięgnęła szczęki zawodnika WCA Fight Team. Znakomity debiut 23-latka w FEN!

Ależ efektowny nokaut. Andriej Chochłow brutalnie znokautował Abdurzakowa!

Mansur Abdurzakow - Andriej Chochłow - to starcie otworzy kartę główną. Za moment obaj zameldują się w klatce!

Za nami oficjalna ceremonia otwarcia gali. Za moment rozpoczną się pojedynki z karty głównej. 

Poznaliśmy bohaterów gali FEN 34. Dojdzie na niej do debiutu Taylora Lapilusa w organizacji Fight Exclusive Night. Ponadto na gali w pojedynku rewanżowym zmierzą się Paweł "Trybson" Trybała i Łukasz Borowski. Na karcie walk znalazło się również miejsce dla freak fightu. Rękawice skrzyżują Kamil Piórkowski i Artur Sargsyan. 

Dobiegła końca karta wstępna. Czas na kartę główną!

Bartosz Zaczeniuk zwycięzcą! Jednogłośna decyzja sędziów!

Trzecia walka karty wstępnej i trzecia decyzja sędziów. Za chwilę dowiemy się, jak punktowali to starcie. 

Nie zwalniamy tempa. Pora na ostatnie starcie karty wstępnej. Maciej Gąsiorek vs Bartosz Zaczeniuk - to już za moment. 

29-28, 28-29, 29-28 - sędziowie podjęli decyzję niejednogłośną. Gracja Miś zwycięzcą!

Za nami drugie dobre starcie w formule semi-pro! Obaj zawodnicy zostawili serce w klatce. Za moment werdykt!

Gracjan Miś - Hubert Wybierała - to druga walka dzisiejszej gali. Pojedynek również stoczony zostanie na zasadach semi-pro. Kategoria piórkowa. Obaj zawodnicy już w klatce, za chwilę pierwszy gong. 

Sędziowie byli jednomyślni! Dariusz Wilk zwycięzcą!

To była świetna trzyrundowa batalia! Solidne otwarcie gali w wykonaniu dwóch młodych zawodników. Za chwilę poznamy oficjalny werdykt. 

Walki w semi-pro są zakontraktowane na trzy rundy po trzy minuty. Zawodnikom nie wolno zadawać ciosów łokciami oraz kolanami w głowę. Nie mogą również zakładać tzw. "skrętówki", czyli dźwigni na staw kolanowy. 

Galę otworzy starcie w formule semi-pro w dywizji półśredniej. Rękawice skrzyżują Dariusz Wilk i Damian Rzepecki. 

Zaczynamy!

Natomiast Izabela Badurek zawalczy z Ekateriną Shakalovą. Ukrainka świetnie zaprezentowała się w walce z Różą Gumienną na gali Babilon MMA. Badurek planuje jednak wygrać przed czasem. 

W co-main evencie wystąpi Dominik Zadora. Zawodnik z Wrocławia zawalczy w formule K-1 z Pavlem Sachem. 

Na karcie walk gali FEN 33: Lotos Fight Night znalazło się dziewięć pojedynków. Galę rozpoczną trzy starcia na zasadach semi-pro. Następnie zobaczymy pięć walk w formule MMA i jedną w K-1. 

Z kolei Frankiewicz zapowiada widowiskowy bój. 

W walce wieczoru zmierzą się Kacper Formela i Damian Frankiewicz. Pierwszy z nich nie ukrywa, że celuje w szybkie zwycięstwo. 

Dobry wieczór! Przed nami gala FEN 33: Lotos Fight Night. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie