Węgry - Polska. Grzegorz Krychowiak: Pewien niesmak pozostał

Piłka nożna
Węgry - Polska. Grzegorz Krychowiak: Pewien niesmak pozostał
fot. PAP
Mecz Węgry - Polska zakończył się remisem 3:3.

Grzegorz Krychowiak na sobotniej konferencji ocenił mecz z Węgrami (3:3), który był jednocześnie debiutem Paulo Sousy w roli selekjocnera reprezentacji Polski. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa wypowiedział się nieco mniej optymistycznie od trenera.

- Przyszłość pokaże, czy ten punkt to dużo, czy nie. Jechaliśmy do Budapesztu, żeby zwyciężyć, i pewien niesmak pozostał. Wydaje mi się, że były bardzo dobre momenty w tym spotkaniu, ale zbyt łatwo traciliśmy bramki. Kiedy się strzela trzy gole na wyjeździe i się nie wygrywa, to znaczy, że trzeba poprawić się w defensywie i na tym trzeba się skupić - podkreślił pomocnik Lokomotiwu Moskwa.


ZOBACZ TAKZE: Wiadomo, czy Robert Lewandowski zagra z Andorą

 

Krychowiak zapewnił, że rozegranie trzech spotkań w drużynie narodowej w ciągu tygodnia nie stanowi dla nikogo większego wyzwania.

 

- Każdy z nas przez większość sezonu gra co trzy dni, więc to nie jest wielkim problemem, żeby zawodnicy przygotowali się odpowiednio do każdego spotkania. Wydaje mi się, że byłby to brak szacunku do najbliższego rywala, gdybyśmy już teraz myśleli o Anglii - ocenił.

 

 

Niedzielny mecz z Andorą na stadionie Legii zaplanowany jest na godzinę 20:45.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze