TAURON Liga: Izabela Lemańczyk zostaje w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo

Siatkówka
TAURON Liga: Izabela Lemańczyk zostaje w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo
fot. Cyfrasport
Izabela Lemańczyk zostaje w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo.

Kapitan Izabela Lemańczyk przedłużyła kontrakt z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo i zostanie z ekipą na sezon 2021/22. W środę poinformował o tym klub z Mazowsza.

Wychowanka Wisły Kraków trafiła do Legionowa przed dwoma sezonami. Wcześniej reprezentowała barwy między innymi takich klubów, jak Atom Trefl Sopot, Muszynianka Muszyna i BKS Bielsko-Biała oraz niemieckich VT Hamburg i VC Wiesbaden. W ekipie trenera Chiappiniego pełni niestandardową dla swojej boiskowej pozycji rolę kapitana.

 

– W Legionowie czuję się świetnie, o czym świadczy fakt, że DPD IŁCapital Legionovia to pierwszy klub, z którym zdecydowałam się związać na trzeci sezon z kolei – mówiła Lemańczyk – Myślę, że wspólnie możemy wypracować jeszcze wiele dobrego i damy naszym kibicom dużo radości. Nic samo się nie zrobi, dlatego mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziecie mogli oglądać zespół, który będzie gotowy do ciężkiej pracy i walki na najwyższym poziomie - dodała.

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON LIGA: Osłabiony BKS wygrał w Łodzi

 

 

- Iza Lemańczyk to nie tylko świetna zawodniczka, ale również fantastyczna kapitan, dobry duch całego zespołu. Bardzo cieszymy się, że zostaje z nami i razem będziemy tworzyć ekipę na sezon 2021/22 - zapewnił menedżer klubu Maciej Szewczyk.

agb, dpd.legionovia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Magazyn Clip - 30.03

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie