Fortuna 1 Liga: Górnik Łęczna - Chrobry Głogów. Relacja i wynik na żywo

Pierwszoligowe drużyny piłkarskie z uwagi na świąteczny okres rozpoczną 23. kolejkę już w czwartek. Najbliższą kolejkę zainauguruje czwartkowe starcie wicelidera Fortuna 1 Ligi Górnika Łęczna, który przegrał dwa ostatnie spotkania, z Chrobrym Głogów. Relacja na żywo z meczu Górnik Łęczna - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl.

W tym sezonie zespół Górnika nigdy nie przegrywał do przerwy, przynajmniej nie na własnym boisku. U siebie w pierwszych 45. minutach „Zielono-czarni” stracili tylko jednego gola. Chrobry natomiast w poprzednich 10. spotkaniach wyjazdowych aż 9 razy tracił gole. Dla gospodarzy, którzy w tym sezonie strzelają średnio 1.73 bramki co mecz w Łęcznej to świetna okazja na poprawienie i tak wysokiej średniej.

Bardzo dobrze spisujący się od początku sezonu Górnik ostatnio wyraźnie stracił impet. Podopieczni Kamila Kieresia przegrali najpierw z Koroną Kielce (0:1), potem zostali rozbici przez Radomiaka Radom (0:3). Głogowianie niemal tak samo punktują u siebie (14 punktów), co na wyjeździe (15), co pokazuje, że w przypadku meczu z tą drużyną można spodziewać się... wszystkiego.

Bezpośredni awans do ekstraklasy uzyskają dwie najlepsze drużyny, zaś trzecim klubem z promocją będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

Relacja na żywo z meczu Górnik Łęczna - Chrobry Głogów na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:00.