Fortuna 1 Liga: Mecz Korony Kielce z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza przełożony

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Mecz Korony Kielce z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza przełożony
fot. Cyfrasport
Zaplanowany na sobotę mecz Fortuna 1 Ligi Bruk-Betu Termalica Nieciecza z Koroną Kielce został przełożony.

Zaplanowany na sobotę mecz Fortuna 1 Ligi Bruk-Betu Termalica Nieciecza z Koroną Kielce został przełożony na 14 kwietnia. W kieleckim zespole kilku piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego zostało zarażonych koronawirusem.

- W związku z przekazaną przez klub Korona Kielce informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2, mecz 23. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce został przełożony na 14 kwietnia 2021 r. (środa) – poinformował Departament Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polscy piłkarze nie klęknęli przed meczem

 

We wtorek piłkarze oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Korony Kielce przeszli badania na obecność w organizmie wirusa SARS-CoV-2. W kilku przypadkach wyniki były pozytywne.

 

- Zawodnicy oraz członkowie sztabu z pozytywnym wynikiem testu zostali natychmiast odizolowani od reszty zespołu. Jednocześnie informujemy, że w klubie zostały wdrożone procedury wynikające z przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz zaleceń Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej – poinformował kielecki klub w specjalnym komunikacie.

 

 

Po 22. kolejkach Korona z 29 punktami zajmuje 11. miejsce w tabeli. Zespół z Niecieczy, mimo że rozegrał jeden mecz mniej, ma 18 punktów więcej i jest liderem tabeli.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie