Koloseum: Ciekawe starcie na KSW 60! Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Koloseum: Ciekawe starcie na KSW 60! Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
W czwartkowym programie "Koloseum" gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Justyny Kostyry będą m.in. zawodnicy, którzy w niezwykle ciekawym zestawieniu zmierzą się na gali KSW 60.

W czwartkowym programie "Koloseum" gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Justyny Kostyry będą m.in. zawodnicy, którzy w niezwykle ciekawym zestawieniu zmierzą się na gali KSW 60. Ich nazwiska zostaną ogłoszone w programie. Transmisja od godziny 20:15 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

W czwartkowym programie "Koloseum" gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Justyny Kostyry będą m.in. zawodnicy, którzy zmierzą się na gali KSW 60. Ich nazwiska zostaną ogłoszone w programie. Transmisja od godziny 20:15 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

 

W Koloseum na fanów sportów walki czeka też rozmowa z Tomaszem Marciniakiem, Przemysławem Saletą i Janem Lodzikiem. W programie ogłosimy jego rywala w walce wieczoru gali Babilon Boxing Show, która odbędzie się 9 kwietnia 2021 roku. Posłuchamy też jego przeciwnika, którego przepytał Artur Łukaszewski. Powiemy, kto w trakcie tej samej gali będzie rywalem Daniela Rutkowskiego. Zobaczymy również, jak do gali Rocky Boxing Night, zaplanowanej na 23 kwietnia, przygotowują się jej uczestnicy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandar Ilić i Tomasz Jakubiec zmierzą się na KSW 60

 

Przez Skype'a połączymy się z Mateuszem Gamrotem, który za nieco ponad tydzień stoczy swoją drugą walkę w UFC. Jego rywalem będzie Scott Holtzman. Naszym rozmówcami będą także mistrz Babilon MMA i FEN w wadze piórkowej Daniel Rutkowski, pretendent do walki o pas Babilon MMA w wadze piórkowej Dawid Śmiełowski, oraz pretendent do walki o pas FEN w wadze piórkowej Kacper Formela.

 

Nie zabraknie też stałego punktu programu i kolejnej analizy Bartłomieja Stachury z portalu lowking.pl, który tym razem weźmie pod lupę walkę Stipe Miocić - Francis Ngannou 2. Patrycja Zahorska i Igor Marczak zabiorą nas za kulisy FEN 33, a Karolina Kozłowska opowie, co na temat sportów walki można przeczytać w mediach społecznościowych.

 

Transmisja Koloseum w czwartek od godziny 20:15 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze