PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. Cyfrasport
W piątkowy wieczór Ślepsk Malow Suwałki zagra o 7. miejsce w Pluslidze z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Drużyna Aluronu CMC Warty Zawiercie po dobrych występach w rundzie zasadniczej liczyła na znacznie więcej niż gra o siódme miejsce w lidze. W ćwierćfinale "Jurajscy Rycerze" musieli jednak uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla. Teraz postarają się wyjść zwycięsko z rywalizacji o 7. miejsce w PlusLidze z ekipą Ślepska Malow Suwałki. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

W ćwierćfinałach siatkarze Ślepska Malow Suwałki dwukrotnie musieli uznać wyższość Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1:3. Nieco słabiej zaprezentowali się zawiercianie, którzy ponieśli dwie porażki z Jastrzębskim Węglem. Spotkania te zakończyły się wynikami 0:3 i 1:3.

 

Rywalizacja Ślepska Malow Suwałki z Aluronem CMC Wartą Zawiercie rozpocznie się w piątek 2 kwietnia o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Rewanżowe spotkanie zaplanowano na czwartek 8 kwietnia w Zawierciu. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17:30.

 

W przypadku remisu w dużych punktach meczowych (3 za zwycięstwo 3:0 lub 3:1, 2 za wygraną 3:2 i 1 za porażkę 2:3), o pozycji w końcowej klasyfikacji zadecyduje Złoty Set, rozgrywany na takich samych zasadach co tie-break.

 

Jakub Bednaruk zostaje w PlusLidze! Będzie trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom

 

– Naszym celem była walka o czwórkę i o to, żeby w tych play-offach naprawdę dobrze się pokazać i spróbować wywalczyć awans, ale cóż... Pozostaje nam walka o to 7. miejsce i musimy się skupić na 100%, żeby w tych dwóch meczach jeszcze pokazać, że potrafimy grać – przyznaje środkowy Jurajskich Rycerzy, Marcin Kania na łamach oficjalnego serwisu Aluronu CMC Warty Zawiercie.

 

– Mecze ze Ślepskiem Malow w obecnym sezonie były okraszone dodatkową dawką emocji, bo były odwołane przez koronawirusowe alarmy. Musieliśmy dłużej czekać na te spotkania i rzeczywiście przygotowywaliśmy się do nich trochę więcej niż do innych. Myślę, że w tym momencie jednak i tak musimy zrobić kolejną odprawę, żeby przypomnieć sobie, jak grają – dodaje Kania.

 

Terminarz meczów o 7. miejsce:

 

Piątek 2 kwietnia 2021 roku, godz. 20:30, Suwałki Arena

Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie


Czwartek 8 kwietnia 2021 roku, godz. 17:30, HWS Zawiercie

Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki + ew. "złoty set".

 

Transmisja pierwszego spotkania Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie o 20:30 w Polsacie Sport.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze