Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W sobotnim meczu 23. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie zagra z Puszczą Niepołomice. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju rozpoczyna serię sześciu ligowych meczów z rzędu na własnym stadionie i liczy na szybką poprawę sytuacji w tabeli. Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl.

W tabeli Fortuna 1. Ligi Puszcza Niepołomice zajmuje obecnie 10. miejsce, mając w dorobku 29 punktów. GKS Jastrzębie jest o pięć pozycji niżej, a do tej pory skompletowało 19 punktów, mając zaledwie trzy "oczka" nad ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów.

 

Puszcza Niepołomice regularnie gra... w kratkę. W ostatnich sześciu meczach Fortuna 1. Ligi na przemiano doznawało porażki i odnosiło zwycięstwa. Najbardziej spektakularnym wynikiem była wygrana z Arką Gdynia 4:0 na początku marca. Jastrzębie radzi sobie zdecydowanie gorzej. Z pięciu ostatnich spotkań ligowych przegrało aż cztery. Ostatnio miało serię trzech przegranych z rzędu - z Radomiakiem Radom (0:2), Chrobrym Głogów (0:1) i Widzewem Łódź (0:2).

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Zwycięstwa Górnika Łęczna i GKS Tychy

 

Teraz drużyna z Jastrzębia-Zdroju rozpoczyna serię sześciu meczów z rzędu na własnym stadionie i liczy na szybką poprawę sytuacji w tabeli. Trener GKS-u Paweł Ściebura ma pełen komfort i wszystkich zawodników do dyspozycji. Do składu po pazie kartkowej wraca Dominik Kulawiak, a z pełnym obciążeniem trenuje także Michał Bojdys. Żaden z zawodników nie narzeka również na poważniejsze urazy.

 

Drużyna Puszczy do Jastrzębia-Zdroju przyjedzie osłabiona brakiem Marcina Stefanika, który będzie pauzował z powodu czterech żółtych kartek. 33-letni pomocnik w tym sezonie sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców, w tym raz w pucharowym meczu przeciwko GKS-owi Jastrzębie.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie