Jon Jones ostro o Janie Błachowiczu! "Przestań pie*****ć!"

Sporty walki
Jon Jones ostro o Janie Błachowiczu! "Przestań pie*****ć!"
fot. PAP
Jaka będzie odpowiedź Jana Błachowicza na komentarze Jon Jonesa?

Legendarny wojownik UFC, który niedawno postanowił przenieść się do wagi ciężkiej, Jon Jones w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat komentarzy Jana Błachowicza pod jego adresem. Czy to jedynie doleje oliwy do ognia i sprawi, że obaj panowie prędzej czy później wejdą razem do oktagonu?

Na linii Błachowicz - Jones iskrzy już od dłuższego czasu. Polak wielokrotnie zaznaczał, że chciałby zmierzyć się z legendarnym zawodnikiem UFC, którego bilans w MMA wynosi 26 zwycięstw oraz jedna porażka. Ten, zdaniem Błachowicza, unika z nim walki i m.in. dlatego postanowił przenieść się do wagi ciężkiej.

 

Sam "Bony" postanowił odnieść się do tego na Twitterze, nie zostawiając na Polaku suchej nitki.

 

Zobacz także: Mateusz Gamrot przed drugą walką w UFC: Jestem gotowy gryźć przeciwnika w oktagonie

 

"Hej Jan, a może tak wyrobisz swoją markę bez pier******a na mój temat. Wyjdź i stocz 10 pojedynków mistrzowskich, a potem paraduj jako niesamowicie dobry zawodnik, od którego uciekłem. To jedna z opcji dla ciebie" - napisał Jones.

 

 

Chwilę później 33-letni Amerykanin dodał:

 

"Tak bardzo bałem się Jana, że poszedłem do wagi ciężkiej za Francisem i Stipe'm. Legendarne polskie bajki" - skwitował.

 

 

Jones ostatni pojedynek stoczył 8 lutego 2020 roku na UFC 247, pokonując Dominicka Reyesa o obronę pasa w wadze półciężkiej. Następnie zwakował pas, po który Błachowicz sięgnął wygrywając właśnie z Reyesem. W pierwszej walce o obronę pasa Polak pokonał Isreala Adesanyę.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie