Kwietniowe plany Huberta Hurkacza. Trzy turnieje i spotkanie... z Robertem Lewandowskim?

Tenis
Kwietniowe plany Huberta Hurkacza. Trzy turnieje i spotkanie... z Robertem Lewandowskim?
fot. PAP
Przed Hubertem Hurkaczem pracowite kilka tygodni i możliwe spotkanie z... Robertem Lewandowskim.

Hubert Hurkacz do końca życia zapamięta początek kwietnia 2021 roku. Polakowi udało się wygrać prestiżowy turniej ATP w Miami, ale to dopiero początek wyzwań jakie czekają wrocławianina w tym miesiącu. Przed nim bowiem jeszcze trzy turnieje i możliwe spotkanie z... Robertem Lewandowskim.

Po sukcesie na amerykańskiej ziemi Hurkacz nie będzie miał zbyt wiele czasu na świętowanie i odpoczynek. Już 11 kwietnia 24-latek weźmie udział w turnieju Rolex Monte-Carlo Masters, który potrwa do 18 kwietnia. Pula nagród to prawie 2,5 mln euro.

 

Po zmaganiach w księstwie Monako nasz reprezentant ma w planach występ na kortach w Barcelonie w ramach zmagań Barcelona Open Banc Sabadell, gdzie pula nagród wynosi 1,7 mln euro. Turniej odbędzie się w dniach 17-25 kwietnia.

 

Zobacz także: Ranking ATP: Hubert Hurkacz na NAJWYŻSZYM miejscu w karierze!

 

I na koniec Monachium, gdzie od 24 kwietnia do 2 maja będziemy świadkami turnieju BMW Open z pulą niespełna pół miliona euro. Jeżeli Hurkacz pojawi się w stolicy Bawarii będzie miał okazję spotkać Roberta Lewandowskiego, który pogratulował Hubertowi zwycięstwa w Miami za pośrednictwem Twittera. Być może za kilka tygodni najlepszy napastnik świata uczyni to osobiście.

 

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie