Piotr Żyła zrobił furorę jako gość kabaretu w Telewizji Polsat

Zimowe
Piotr Żyła zrobił furorę jako gość kabaretu w Telewizji Polsat
Fot. Polsat
Piotr Żyła jako gość specjalny "Kliniki Skeczów Męczących" błyszczał nie tylko humorem, ale i muzycznym talentem.

Piotr Żyła zrobił prawdziwą furorę w roli gościa specjalnego kabaretowego show w świątecznym odcinku "Klinika Skeczów Męczących" w Telewizji Polsat. Po raz kolejny udowodnił, że z nim nie można się nudzić. Tym razem mistrz świata w skokach narciarskich błyszczał nie tylko humorem, ale i muzycznym talentem.

Na początku show Piotr Żyła "wylądował" na recepcji "Kliniki Skeczów Męczących", gdzie przywitała go Jadwiga Paździerz. Nie do końca wiedziała, kogo wpuszcza do studia...

 

 

W dalszej części Piotr Żyła wysłuchał zaaranżowanego wywiadu Marcin Szczurkiewicza w roli reportera, który porozmawiał ze skoczkiem narciarskim Pawłem - zawodnikiem, którego okrzyknięto następcą Piotra Żyły, a w rolę którego wcielił się Karol Golonka:

 

 

- Jak mi się spodobał Paweł? Predyspozycje mentalne ma. Myślę, że jak zacznie stosować paprykę, to może nawet wygrać. Zwłaszcza ostrej, która piecze podwójnie - ocenił Piotr Żyła, który w ramach skeczu wystąpił w studiu telewizyjnym "po pierwszej serii".

 

W dalszej części show Żyła wziął w ręce gitarę i w towarzystwie grupy Enej wykonał utwór "Trzecia z fal" czyli własną wersję hitu Dawida Podsiadły "Nie ma fal":

 

 

W 22 konkursach minionego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich Piotr Żyła zdobył 825 punktów, co dało mu 7. miejsce w klasyfikacji generalnej. W trakcie sezonu pięć razy zajmował miejsce na podium, zajmując dwa drugie miejsca i trzy trzecie. Jego największym sukcesem w minionym sezonie było zdobycie złotego medalu mistrzostw świata w Oberstdorfie na skoczni normalnej.

 

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze